Arda Turanas | Scanpix nuotr.

Arda Turanas | Scanpix nuotr.

Buvęs „Barcelona“ saugas Arda Turanas, kuris šiuo metu rungtyniauja gimtojoje Turkijoje, užsipuolė ji žmoną kalbinusį žurnalistą ir netgi pagrasino sutraiškyti jo galvą ir akis.

31-erių Stambulo „Basaksehir“ futbolininkas kovo 12-ąją susituokė su naująja žmona, o besimėgaujant pietumis mieste žurnalistas norėjo būtent apie tai pakalbinti jaunavedę.

Po pietų su A.Turano broliu ir jo partnere, grupelė bandė palikti restoraną, tačiau juos tuoj pat apsupo žurnalistai ir fotografai.

Vienas žurnalistų paklausė naujosios A.Turano žmonos, kokia yra jos nuomonė apie „paprastą vestuvių ceremoniją“ ir ar ji buvo ja patenkinta.

A.Turano žmona į tai atsakė tiesiog gestu, imituojančiu lūpų užtraukimą, o reporteris ir vėl atakavo: „Ar Arda jums uždraudė apie tai kalbėti?“

Tai labai supykdė futbolininką, kuris iškart atsikirto žurnalistui: „Būk mandagesnis, arba sutraiškysiu tavo galvą ir akis! Tu kalbi su mano žmona.“

Įvykiams nespėjus dar labiau įkaisti, A.Turanas ir kompanija įlipo į taksi ir išvyko iš incidento vietos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Graudus straipsnis
2018-03-28 00:07:40
Tik tiek galiu pasakyt
Atsakyti