Jonas Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Toronto „Raptors“ (54/20) komanda, kuri savo arenoje rezultatu 106:117 (35:28, 25:25, 20:27, 26:37) nusileido Los Andželo „Clippers“ (39/34) krepšininkams.

Jonas Valančiūnas žaidė 20 minučių, per kurias pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, padarė klaidą ir 4 kartus prasižengė.

Lietuvis įspūdingai pradėjo rungtynes, pelnydamas 12 taškų iš visų komandos surinktų keturiolikos. Be to, jo +/- rodiklis buvo geriausias komandoje (+9).

J.Valančiūno spurto inicijuota „Raptors“ vienu metu pirmajame kėlinyje turėjo 18 taškų persvarą, bet jos su laiku neišlaikė, tačiau vis tiek pirmavo.

Ketvirto kėlinio metu jau iniciatyvą perėmė svečiai, kurie ketvirtį pradėjo spurtu 16:2 ir įgijo solidų pranašumą. Nors kėlinio pabaigoje „Raptors“ kiek priartėjo (100:105), tačiau kitoje atakoje Lou Williamsas pelnė taškus su pražanga, tada dar pridėjo dvitaškį ir vienas paskandino varžovus.

Verta paminėti, kad prieš tai „Clippers“ nebuvo laimėjusi Toronte nuo 2014 metų.

Nepaisant šios nesėkmės „Raptors“ vis tiek turi geriausią rekordą žaidžiant namuose – 30 pergalių ir 7 pralaimėjimai.

Kanados klubo neišgelbėjo ir taiklūs tritaškiai. Jų jie pataikė 16 iš 36 (44 proc.).

„Raptors“: Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Fredas VanVleetas (4/6 trit.) po 16, Pascalis Siakamas 15 (6 atk. kam.), Serge'as Ibaka 12 (8 atk. kam.), C.J. Milesas (3/10 trit.), DeMaras DeRozanas (3/12 met., 7 rez. perd.) ir Kyle'as Lowry (3/7 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.) po 11.

„Clippers“: Lou Williamsas 26 (9/20 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud., 7 rez. perd.), Tobias Harrisas 20 (5 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 19 (9/12 dvit., 6 atk. kam.), Milošas Teodosičius 15 (1/5 trit.), Austinas Riversas 11 (5/14 met.).

quNNcy
2018-03-26 12:16:10
to geras komentaras - jis netik naudingiausias varzybu zaidejas taciau siuo metu naudingiausias zaidejas komandoje,o jei tradicijos bus tokios pacios tai per PO nei demaro nei lowry nebeliks,o trenerio as nesuprantu,koks turi but puikus ekspertas jei savo naudingiausia zaideja marinuoji?
ssssss
2018-03-26 11:10:54
Sakau viskas pasimatys playoffe, kai derozan ir lowry prades nesamones svaidyt ir sugebes po 10 tasku surinkt :) ik finalo nedatrauks cia garantuota :)
geras komentaras
2018-03-26 09:24:56
plytų mėtytojai ir Ibaka lošia po 38 minutes, nors tempia dugnan, o efektyviausias rungtynių žaidėjas po pertraukos gauna ignorą :) ramu. Tiesa, kiek apribojo JV laiką pražangos, bet vistiek būtų buvę kokios 25 minutės :) gerai, kad pralaimėjo dabar, apnuogino bišken vietą, tai visi sirgaliai plyšauja po forumus, mol, kodėl efektyviausias žaidėjas ant suolo, tai kas, kad su 4 pražangomis.
er
2018-03-26 08:11:56
tyciojasi is jo ;D rozanas -8, lowry irgi panasiai, ibaka lose 30 minuciu, mete lempas, tas austras irgi lose 25min, nieko doro nepadarė
xx
2018-03-26 07:55:15
casey totalus debilas. tai kur tie jo gynejai, kur sake treneris zino ka daro? Akivaizdiai nupušęs senis ble
Pucas
2018-03-26 07:55:05
Kad gynėjai nesužaidė atakoje, tai aišku, bet jie visiškai nesigynė! Štai kur bėda, o vėliau ir vėl pradėjo "gelbėjimo darbus" pavieniui, tokio rezultato ir reikėjo laukti. Diagnozė akivaizdi net aklam - pradžioje dalinasi su JV kamuoliu, tas verčia taškus, vėliau nė už ką, patys pavarysim trajakų... Na ir pavarė, viską į lanko priekį, net kamuolio JV nėra šansų atkovoti, taip organizuoja greitą kontrą į savo krepšį! Toks įspūdis, lyg Jonui statistikos pavydėtų...KOŠMARAS!!!
to pucas
2018-03-26 13:50:40
visiskai ta pati matau, visada jonas pirmoj pusei siaucia, antroj pusei kamuoliu negauna, nes per 2 kelinius surenka daugiau uz visus, tada prasidedam lenktynes kitu