Top 10: geriausi visų laikų „Formulės 1“ lenktynininkai fotogalerija + VIDEO (2)

2018.03.21 16:00

Geriausi „Formulės 1“ lenktynininkai | Scanpix nuotr.

Geriausi „Formulės 1“ lenktynininkai | Scanpix nuotr.

Jau kovo 25-ą dieną Melburne (Australija) prasidės naujasis „Formulės 1“ sezonas. Iki pirmųjų lenktynių likus vos 4 dienoms, Sportas.lt Jums pateikia geriausių visų laikų „Formulės 1“ lenktynininkų dešimtuką.

Šį dešimtuką neseniai sudarė „FanSided“ puslapis. Pažymima, kad lenktynininkai surikiuoti tik pagal pasiekimus „Formulėje 1“. Jų laimėjimai kitose lenktynių serijose šiam dešimtukui neturėjo įtakos.

10. Niki Lauda

Niki Lauda | Scanpix nuotr.

Niki Lauda | Scanpix nuotr.

Legendinis austras „Formulėje 1“ praleido 12 pilnų sezonų ir per juos suspėjo laimėti tris pasaulio čempiono titulus. Pagal pastarąjį rodiklį jis dalijasi 6-ą vietą visų laikų įskaitoje. Aukštesnės vietos N.Lauda neužėmė todėl, kad per karjerą laimėjo tik 14,25 proc. „Formulės 1“ lenktynių, kuriose dalyvavo. Jo pergalių procentas netgi yra žemesnis nei kai kurių lenktynininkų, kurie į šį dešimtuką nepateko.

Niki Lauda | Scanpix nuotr.

Niki Lauda | Scanpix nuotr.

N.Laudos karjera vos nesibaigė tragiškai dar 1976 m. „Nurburgring“ trasoje Vokietijoje jis pateko į kraupią avariją, o jo bolidas visiškai sudegė. Austras buvo komos būsenoje, bet medikai jį išgelbėjo. Negana to, jis netrukus vėl grįžo į lenktynes, praleisdamas tik du etapus. Kita vertus, jei ne šie du praleisti etapai, jis veikiausiu būtų keturiskart pasaulio čempionas, nes tuomet galutinėje įskaitoje tik vienu tašku pralaimėjo Jamesui Huntui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Noras
2018-03-26 21:29:18
Kur Damon Hill???
Atsakyti
Rolas
2018-03-26 23:01:23
1 titulas tik pas jį, pergalių irgi mažoka. :)

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams Pergalių fanfaros aidėjo ir klasių nugalėtojams
  • „ENEOS 1006 km lenktynių“ programoje debiutavo greituminis slalomas „ENEOS 1006 km lenktynių“ programoje debiutavo greituminis slalomas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141