Ronda Rousey | Organizatorių nuotr.

Ronda Rousey | Organizatorių nuotr.

 2016-ų metų gruodžio mėnesį Las Vegase vykusiame „UFC 207“ turnyre po keturiolikos mėnesių pertraukos į narvą sugrįžusi moterų MMA žvaigždė Ronda Rousey patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės, kai per 48 sekundes ją nokautavo čempionės titulą gynusi 28-erių metų brazilė Amanda Nunes.

Šis pralaimėjimas užbaigė R.Rousey karjerą MMA, nors prieš tai kovotoja buvo iškovojusi dvylika pergalių iš eilės ir tik 2015-ų metų lapkritį pirmą kartą pralaimėjimo Holly Holm.

Itin retai su žiniasklaida kalbanti ir atvirauti nemėgstanti R.Rousey šiuo metu ruošiasi debiutuoti amerikietiškose imtynėse ir dabar sutiko pasidalinti savo nuomone apie tą paskutinį savo pralaimėjimą A.Nunes.

„Prisimenu savo paskutinę kovą, galvojau, kad Dievas manęs nekenčia. Manyje tiesiog nieko neliko“, - pasakojo R.Rousey.

Pasak kovotojos, jai labai padėjo jos vyras UFC sunkiasvorių kovotojas Travisas Borwne, kuris sunkiausiu metu labai palaikė.

„Mano vyras yra nuostabus ir jis tikrai padėjo man tada, kai buvo sunku“, - kalbėjo R.Rousey. „Jis žvelgė į mane ir sakė: „Tu nesi tik tai, tu esi daugiau nei kovotoja“. Tai nebuvo blogas dalykas ir kažkas, ko aš turėčiau gėdytis“.

Į WWE R.Rousey oficialiai pasuko šių metų sausio mėnesį, nors pati dar nėra paskelbusi apie karjeros pabaigą MMA narve. Amerikietiškose imtynėse ketina debiutuoti balandžio mėnesį per „WestleMania 34“ turnyrą.

Šalia dalyvavimo WWE, R.Rousey taip pat ketina vaidinti filmuose ir kituose televizijos serialuose.

„Aš galvojau, kad olimpinis aukso medalis buvo tas, kuris man vienintelis rūpės, tačiau gyvenimas tęsiasi ir dalykai keičiasi. Vėliau galvojau, kad UFC yra vienintelis dalykas, kuris man rūpi, tačiau vėl gyvenimas tęsėsi ir dalykai keitėsi. Laimėti „WrestleMania“ yra tai, kas man dabar rūpi labiausiai Aš esu susikaupusi , kad parodyčiau visus savo įgūdžius ir būčiau geriausia“, - kalbėjo R.Rousey.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

as
2018-03-20 18:08:03
jei mma dar kasa pasirodys tegu biski pramiklina stovesenos technika nes moka tik dziudo o ant stovesenos jau jei buna i vienus vartus
Atsakyti
Hattrick
2018-03-20 10:32:20
Nejuokaukit nebaige ji UFC Karjeros pasiskaitykit:D Juk WWE kontraktas jai galioja. Bet ji bet kada i UFC Gali grįžt
Atsakyti