Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Geriausias pasaulio žaidėjas, UEFA Čempionų lygos nugalėtojas, Ispanijos čempionas ir galybė kitų trofėjų – Lionelis Messi daug pasiekė su „Barcelona“, tačiau jam taip ir nepavyko triumfuoti su Argentinos rinktine. Ar šis pasaulio čempionatas Rusijoje taps jo paskutine proga?

Pastarieji keleri metai Argentinos rinktinei yra išties skaudūs. L.Messi vedama komanda nukeliavo iki 2014-ųjų pasaulio čempionato finalo, taip pat dalyvavo lemiamose 2015 ir 2016 metų „Copa America“ rungtynėse. Tačiau jose pritrūko pačio svarbiausio dalyko – pergalės.

Tai yra turbūt vieninteliai trofėjai, kurių L.Messi taip ir nepavyksta iškovoti. Artėjant 2018-ųjų pasaulio čempionatui Rusijoje ir vėl visos argentiniečių viltys dedamos į šią rinktinę, tačiau ir pats L.Messi pripažįsta, kad tai turbūt paskutinė galimybė jam tapti pasaulio čempionu.

„Daug kartų verkiau dėl tokių rungtynių, dėl pralaimėtų finalų, dėl to kiek daug jie man reiškia ir kad man nepavyko pasiekti svajonės su rinktine. 

Šie trys finalai tapo be galo dideliu smūgiu. Atrodo, kad vien finalo pasiekimas mums visiškai nepadeda.

Kaip ir anksčiau, taip ir šį kartą viskas priklausys nuo rezultatų, tačiau mes jaučiame, kad jeigu dabar nepasieksime savo svajonės, kitos progos nebeturėsime.

Visada turėjau svajonę laimėti pasaulio čempionatą, o kai tik jis priartėja, šis jausmas tik dar labiau sustiprėja. Noriu pasakyti žmonėms, kad tikiuosi, jog šis čempionatas bus sėkmingas. Mes galime pasiekti kažką panašaus, kaip 2014-aisiais, tačiau visų svajonė yra iškelti čempionų taurę“, - teigė L.Messi.

Šiam futbolininkui birželį sukaks 31-eri, o dar eilei kitų pagrindinių rinktinės atstovų – Sergio Aguero, Angeliui Di Maria, Javierui Mascherano, Nicolasui Otamendi, Gonzalo Higuainui – tuo metu bus 30 metų ar daugiau.

Tai reiškia, kad itin konkurencinga Argentinos rinktinė dar kitame pasaulio čempionate, kuris vyks 2022 metais ir kurio metu L.Messi jau bus 35-eri, turės gerai pagalvoti, ar jiems verta rinktis veteraną, kuris jau galbūt nebedemonstruos tokios sportinės formos, kaip šiuo metu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti (1)
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų