Černychas | Fotodiena nuotr.

Černychas | Fotodiena nuotr.

Paskelbta Lietuvos nacionalinės futbolo rinktinės sudėtis kovą vyksiančioms kontrolinėms rungtynėms su Gruzija ir Armėnija.

Naują lapą verčianti rinktinė šiais metais sužais beveik dvigubai daugiau rungtynių nei pernai ir rudenį varžysis UEFA Tautų lygos turnyre, kuris gali tapti papildomu keliu patekti į 2020 metų Europos čempionatą.

Į pirmąją šių metų stovyklą, kuri vyks Kaukaze, pakviesti tyrs naujokai – jaunimo rinktinės nariai Justas Lasickas ir Danielis Romanovskis bei Marijampolės „Sūduvos“ atakų lyderis Karolis Laukžemis.

Vyriausiojo trenerio Edgaro Jankausko kvietimo sulaukė ir rudenį vykusioje stovykloje nedalyvavę Edvinas Gertmonas, Vaidas Slavickas, Simonas Paulius, Rolandas Baravykas ir Modestas Vorobjovas. Po šešerių metų pertraukos rinktinės duris pravers ir Algis Jankauskas.

Dėl traumų rungtynes teks praleisti Vytautui Andriuškevičiui, Vykintui Slivkai, Emilijui Zubui, o Lukas Spalvis stovykloje negalės dalyvauti dėl šeimos pagausėjimo.

Lietuvos rinktinė kitą trečiadienį išvyksta į Tbilisį, kur kovo 24 d. susitiks su Gruzijos nacionaline komanda, o po trijų dienų Jerevane išbandys jėgas su Armėnijos rinktine.

Kandidatų sąrašas rungtynėms su Gruzija ir Armėnija:

Vartininkai:

Ernestas Šetkus (Haifos „Hapoel“, Izraelis)

Edvinas Gertmonas („Rennes“, Prancūzija)

Vytautas Černiauskas (Sofijos CSKA, Bulgarija)

Gynėjai:

Valdemar Borovskij (FK „Trakai“)

Edvinas Girdvainis (Tomsko „Tom“, Rusija)

Linas Klimavičius (Vilniaus „Žalgiris“)

Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“)

Algis Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“)

Justinas Januševskij (FK „Trakai“)

Egidijus Vaitkūnas (FC „Minsk“, Baltarusija)

Rolandas Baravykas (Vilniaus „Žalgiris“)

Saugai:

Fedor Černych (Maskvos „Dynamo“, Rusija)

Mantas Kuklys (FK „Žetysu“, Kazachstanas)

Arvydas Novikovas (Balstogės „Jagiellonia“, Lenkija)

Ovidijus Verbickas (Marijampolės „Sūduva“)

Daniel Romanovskij (Vilniaus „Žalgiris“)

Artūras Žulpa (Kostanajaus „Tobol“, Kazachstanas)

Justas Lasickas (Belgrado „Zemun“, Serbija)

Simonas Paulius (FK „Kauno Žalgiris“)

Modestas Vorobjovas (FK „Trakai“)

Puolėjai:

Darvydas Šernas (Kfar Sabos „Hapoel“, Izraelis)

Nerijus Valskis (Tel Avivo „Bnei Yehuda“, Izraelis)

Karolis Laukžemis (Marijampolės „Sūduva“)


peckuriukas
2018-03-22 00:57:54
Kažkaip Spalvio pasigendu
Atsakyti
asd
2018-03-15 14:06:15
baisi sudetis :D
Atsakyti
Eina
2018-03-15 12:39:09
Truksta vartuose zydruno !
Atsakyti
cargo
2018-03-15 11:34:34
o kokiose komanduose zaidzia musu messiai, vaj vaj
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

09-22 „Žalgiris“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
09-23 „Neptūnas“ 17:00 „Nevėžis“
09-23 „Skycop“ 17:20 „Lietkabelis“
09-23 „Lietuvos rytas“ 17:20 „Juventus“

Eurolyga 2018/2019

10-11 Podgoricos „Budučnost“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
10-11 Maskvos CSKA 20:00 „Barcelona“
10-11 Atėnų Panathinaikos 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-11 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Darussafaka“
10-12 Maskvos srities „Chimki“ 20:00 Pirėjo „Olympiakos“
10-12 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
10-12 Stambulo „Fenerbahce“ 20:45 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
10-12 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 09-22 Fulham 14 : 30 Watford
Šeš 09-22 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 09-22 Manchester United 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 09-22 Leicester City 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 09-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 09-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 09-22 Cardiff City 17 : 00 Manchester City
Šeš 09-22 Brighton & Hov… 19 : 30 Tottenham Hotspur
Sek 09-23 West Ham United 15 : 30 Chelsea
Sek 09-23 Arsenal 18 : 00 Everton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

09-21 „Geležinis vilkas“ 21:00 „Hockey Punks“
09-25 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
09-27 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“
10-04 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
10-06 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141