0

Atlantoje puikiai pasirodęs R.Westbrookas surinko 100-ąjį karjeros trigubą dublį (2)

2018.03.14 08:15
Russellas Westbrookas | Scanpix nuotr.

Antras rungtynes iš eilės Russellas Westbrookas atliko trigubą dublį, o jo vedama Oklahomos „Thunder“ (41/29) ekipa svečiuose 119:107 (31:28, 23:38, 36:22, 29:19) pranoko Atlantos „Hawks“ (20/48) krepšininkus.

Krepšininkui tai buvo šimtasis trigubas dublis karjeroje. Jis tapo vos ketvirtuoju žaidėju NBA istorijoje, kuriam pavyko peržengti šią ribą.

R.Westbrookas prisijungė prie Jasono Kiddo (107 trigubi dubliai), Magico Johnsono (138) ir Oscaro Robertsono (181).

„Tai tiesiog neįtikėtina palaima. Dėkoju vyrukui danguje, kuris man leidžia žaisti žaidimą, kurį aš myliu. Prisijungiau prie „Šlovės muziejaus“ narių. Džiaugiuosi būdamas šioje grupėje“, – vėliau sakė NBA žvaigždė.

„Thunder“ antro kėlinio metu įkrito į duobę ir leido varžovams susikrauti dviženklę persvarą, tačiau visą ją panaikino trečio kėlinio metu, kuomet spurtavo 16:0.

Vėliau kurį laiką ketvirtajame kėlinyje vyko apylygė kova (103:103), kol neprabilo R.Westbrookas. Jis pelnė 7 taškus, penkis pridėjo Jerami Grantas ir svečiai galutinai pabėgo – 116:103. Atlantos ekipa taškų pelnyti neįstengė net 5 minutes.

Trečiajame kėlinyje traumą patyrė Paulas George'as, kuris paliko aikštę ir daugiau į ją negrįžo. Daugiau detalių apie jo sveikatos būklę paaiškės po medicininių tyrimų.

Svečiai blokavo 11 varžovų metim ir padarė tik 7 klaidas.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 32 (12/20 dvit., 8/10 baud., 12 atk. kam., 12 rez. perd.), Carmelo Anthony 21 (6/11 trit.), Jerami Grantas 20 (6/10 dvit., 5 atk. kam.), Paulas George'as ir Patrickas Pattersonas po 12.

„Hawks“: Taureanas Prince'as 25 (6/12 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam.), Dennisas Schroderis 18 (6/16 met., 8 rez. perd.), Damionas Lee 13, Isaiah Tayloras 12 (6/6 baud.), Johnas Collinsas 10 (9 atk. kam.).