Marco Verratti (centre) | Scanpix nuotr.

Šeštadienio vakarą PSG savo stadione priėmė „Metz“ ekipą. „Ligue 1“ čempionato lyderiai nepaliko jokių šansų „Metz“ komandai ir sutriuškino svečius rezultatu 5:0.

Dvikovos pradžioje Prancūzijos milžinai PSG išsiveržė į priekį. 5-ąją rungtynių minutę PSG surengė rezultatyvią ataką. Smūgį į vartus atliko Kylianas Mbappe, tačiau kamuolys atšoko pas Thomasą Meunier, kuris pramušė „Metz“ vartininką, 1:0.

20-ąją minutę PSG surengė įvarčiu pasibaigusią ataką. Kamuolį aikštės viduryje gavęs Marco Verratti atliko tikslų perdavimą PSG atakuojančiam saugui Christopheriui Nkunku, po jo smūgio rezultatas tapo 2:0.

27-ąją minutę C.Nkunku pelnė savo antrąjį rungtynių įvartį. Sėkminga PSG ataka, puikus perdavimas iš Angelio Di Marios ir 3:0.

Pirmojo kėlinio pabaigoje M.Verratti gavo kamuolį ir atliko genialų perdavimą K.Mbappe, kuris šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į „Metz“ vartus, 4:0.

81-ąją rungtynių minutę PSG gavo progą pakelti kampinį. Giovani Lo Celso pasiuntė kamuolį į „Metz“ baudų aikštelę, kur pašokęs Thiago Silva galva pelnė penktąjį įvartį, 5:0.