Marko Pjaca | Scanpix nuotr.

Šeštadienį 25-ajame Vokietijos „Bundesliga“ ture Gelzenkircheno „Schalke“ minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė Berlyno „Herta“ pasipriešinimą, o Lėverkuzeno „Bayer“ 2 – 1 palau-ė „Wolfsburg“ ekipą.

Vienintelį ir pergalingą šūvį „Schalke“ gretose atliko žiemą prie komandos prisijungęs Marko Pjaca, kuris 37-ąją minutę atliko smūgį iš netolimos distancijos ir nepaliko vartininkui jokių vilčių – 1 – 0.

Išvykoje žaidę „Bayer“ futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kuomet 31-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį užtikrintai realizavo Lucasas Alario – 1 – 0.

51-ąją minutę rezultatas galėjo padvigubėti, tačiau Aranguizo galingai smūgiuotas kamuolys skriejo ne į vartus, o į jų konstrukciją.

Rungtynėms artėjant pabaigos link komandos apsikeitė dviem greitais įvarčiais. 78-ąją minutę pasižymėjo Julianas Brandtas, kuris dovanojo „Bayer“ dviejų įvarčių persvarą, tačiau vos po poros minučių Admiras Mehmedi fantastišku smūgiu sušvelnino rezultatą iki 2 – 1.

Jau pridėto laiko metu „Wolfsburg“ reikalai šiek tiek komplikavosi, kadangi dėl antros geltonos kortelės iš aikštės buvo išvytas Felixas Zwayeris.

Kitos rungtynės:

„Augsburg“ 0 – 2 „Hoffenheim“

30' [0 – 1] A.Kramaričius

50‘ [0 – 2] S.Gnabry

Frankfurto „Eintracht“ 1 – 0 „Hannover“

39‘ [1 – 0] D.Da Costa

„Hamburg“ 0 – 0 „Mainz“

Pen 04-16 RB Leipzig 21 : 30 Hoffenheim
Šeš 04-17 Borussia M'gla… 16 : 30 Eintracht Fran…
Šeš 04-17 Wolfsburg 16 : 30 Bayern Munich
Šeš 04-17 Freiburg 16 : 30 Schalke 04