Edinas Džeko | Scanpix nuotr.

Vėlyvą šeštadienio vakarą Italijos „Serie A“ čempionato lyderiai „Napoli“ savo stadione priėmė „Roma“ komandos futbolininkus. Antrajame kėlinyje Maurizio Sarri auklėtiniai palūžo psichologiškai, o labai prastas rungtynes sužaidė „Napoli“ gynėjas Mario Rui, kurio keturios klaidos leido „Roma“ ekipai sensacingai laimėti rezultatu 4:2.

Jau 6-ąją rungtynių minutę šeimininkų atakuojantis saugas Lorenzo Insigne išvedė „Napoli“ į priekį. Mario Rui atliko puikų perdavimą iš kairiojo krašto, į kurį atsiliepė L.Insigne ir vienu lietimu pasiuntė kamuolį į „Roma“ vartus - 1:0.

„Roma“ ilgai nelaukdami vos po minutės išlygino rezultatą. „Napoli“ suklydo aikštės centre ir kamuolys atsidūrė pas „Roma“ saugą Radja Nainggolaną, o po jo tikslaus perdavimo Cengizas Underis pelnė įvartį į Pepe Reinos saugomus vartus - 1:1.

26-ąją rungtynių minutę svečiai išsiveržė į priekį. Alessandro Florenzi atliko puikų perdavimą į „Napoli“ vartininko aikštelę, kur Edinas Džeko galvą pasiuntė kamuolį į vartus - 2:1.

72-ąją minutę E.Džeko gavo puikų perdavimą už varžovų vartininko aikštelės ribų ir kairiąja koją antrą kartą pasiuntė kamuolį į „Napoli“ vartus - 3:1.

79-ąją rungtynių minutę „Roma“ futbolininkai pelnė triuškinantį ketvirtąjį įvartį. Po perdavimo į baudos aikštelę, kur „Napoli“ gynėjas Mario Rui padarė kritinę klaidą išmušant kamuolį, visiškai laisvas „Roma“ saugas Diego Perotti mušė ketvirtąjį įvartį, 4:1.

91-ąją rungtynių minutę „Napoli“ puolėjas Driesas Mertensas sulaukė komandos draugo perdavimo ir taikliai atliko smūgį, „Roma“ vartininkas Alissonas buvo tiesiog bejėgis - 4:2.

Kiti rezultatai:

„SPAL“ 1 – 0 „Bologna“

48‘ [1 – 0] A.Grassi

„Lazio“ 0 – 1 „Juventus“

93' [0 - 1] P.Dybala

2018-03-04 14:26:12
Dabar reikia, kad Milan prieš Inter laimėtų. Daje Roma!
Jaroslav
2018-03-04 09:34:40
Na gaila napoli.. taip 1tasku pirmauja, bet vistiek, juvei uztenka lygiuju ir del ivarciu koficiento butu pirmi..zinoma dar nemaizai sezono liko ir viskas gali keistis, svarbiausios runktines dar laukia, tokios kaip inter, milan ir juventus ir visos isvykoj, tai bus matyt :)
Irmantas
2018-03-04 03:45:47
Napolis siuo metu 1 vietoi turi +1 tasku daugiau.. ka cia rasote
neklaidinkit
2018-03-04 00:56:42
Ar jūs jau su avansu sakot kad "Juve" sužaidė mažiau ir laimės kitas rungtynes ? Bet kokiu atveju Napolis vis dar aukščiau.