Paulo Dybala | Scanpix nuotr.

Šeštadienio vakare Romos „Stadio Olimpico“ stadione susitiko Italijos „Serie A“ komandos - „Lazio“ ir „Juventus“, o po atkaklios kovos ir įvarčio paskutinėmis minutėmis pergalę rezultatu 1:0 išplėšė Turino ekipa.

Abiejų komandų treneriai pasirinko 3-5-2 taktikas, tad kontaktinio žaidimo buvo daug. Šeimininkai „Lazio“ turėjo kelias geras progas, tačiau „Juventus“ vartininkas Gianluigi Buffonas žaidė užtikrintai ir įvarčių nepraleido. Daug traumuotų žaidėjų turinčius „Juventus“ tenkino ir lygiosios. Tačiau pridėto laiko metu, 93-iąją rungtynių minutę vykstant paskutinei atakai Turino ekipa išsiveržė į priekį Paulo Dybalos dėka, rungtynės pasibaigė rezultatu 1:0.

Per teisėjo pridėtą laiką P.Dybala gavo kamuolį, įveikė du „Lazio“ gynėjus ir pelnė įvartį į tolimąjį šeimininkų vartų kampą. Toks rezultatas „Juventus“ leidžia neiškristi iš lenktynių dėl „Serie A“ čempionų titulo.