Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Buvęs Serbijos futbolo rinktinės, Londono „Chelsea“ ir „PSV“ puolėjas Mateja Kežmanas, kuris šiuo metu dirba futbolo agentu ir atstovauja Romos „Lazio“ saugo Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus interesus, paskelbė, kad jo klientas yra geresnis už „Manchester United“ saugą Paulį Pogba.

„Kai S.Milinkovičius-Savičius atvyko į Italiją, jį lygino su tuo metu Turino „Juventus“ atstovavusiu Pauliu Pogba. Tuo metu jų žaidimo stilius buvo labai panašus ir juos galima buvo palyginti. Aš labai gerbiu P.Pogba ir kitus saugus, kurie dirba komandai, bet manau, kad S.Milinkovičius-Savičius turi daugiau meistriškumo nei P.Pogba.

Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Paulis Pogba | Scanpix nuotr.

Per pastaruosius pusę metų jis padarė didelį progresą, atstovaudamas „Lazio“. Jeigu jam pavyks išlaikyti fizinę formą, tai jis gali tapti tobuliausiu pasaulio žaidėju. Jis turi puikius fizinius duomenis, pasaulyje nėra panašaus žaidėjo, kuris turėtų tokią fizinę jėgą, lankstumą, aukštą ūgį bei futbolo intelektą. Jis turi brazilišką techniką, o savo veiksmais futbolo aikštėje jis man primena Zinedine‘ą Zidane‘ą.

S.Milinkovičius-Savičius dabar yra pats efektyviausias saugas Europoje. Jis muša įvarčius skirtingais būdais. Aš turėjau garbę rungtyniauti su tokiais meistrais kaip Arjenas Robbenas, Frankas Lampardas ir kitais geriausiais Europos saugais, bet jeigu S.Milinkovičius-Savičius ir toliau taip žais, tai jis pralenks juos visus. Greitu metu jis gali tapti vienu iš pretendentų „auksiniam kamuoliui“ laimėti“, - papasakojo M.Kežmanas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Neck
2018-03-06 22:40:24
Del lampardo tegul nenusisneka taip talentingas jis bet lampardo jis nekada neaplenks nes tokio zaidejo kaip frankas jau nekuomet neisvysim.
Atsakyti