„Vytautas“ nepasipriešino svečiams iš Lenkijos LaMelo nebaigė rungtynių (16)

2018.02.26 22:46
LiAngelo Ballas | Fotodiena nuotr.

„Big Baller Brand“ tarptautiniame turnyre Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkais vis dar lieka be pergalės.

LaVaro Ballo vadovaujamas klubas namuose 96:128 (24:34, 24:27, 30:32, 18:35) nusileido Ščeceino „King“ komandai iš Lenkijos, kurią treniruoja Mindaugas Budzinauskas, o atstovauja Tauras Jogėla, Martynas Paliukėnas bei Kostas Jonuška.

Sekmadienio vakarą „Vytautas“ taškų lenktynėse nusileido Rygos VEF jaunimui, kuriems padėjo trys pagrindinės ekipos nariai (133:141), o pirmadienį Lietuvos ekipa nusileido ir svečiams iš Lenkijos.

Antradienio vakarą „Vytautas“ žais paskutines turnyro rungtynes su svečiais iš Slovėnijos, Domžalės „Helios Suns“ komanda.

Svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau per pirmąsias tris minutes atsiplėšė (2:10). Skirtumas netruko pasiekti ir dviženklę ribą (12:23). Pernelyg arčiau priartėti „Vytautui“ nepavyko per likusią ketvirčio dalį – 24:34.

Antrasis kėlinys taip pat nebuvo labai sėkmingas aikštės šeimininkams. Svečiai rasdavo atsakymą į prieniškių išpuolius. Nors šiems pavyko priartėti ketvirčio pabaigoje (48:56), tačiau lenkų penki taškai be atsako leido vėl susigrąžinti dviženklį atstumą – 48:61.

Po pirmosios rungtynių dalies LiAngelo Ballas buvo pelnęs 10 taškų, o LaMelo Ballas – 4.

Po didžiosios pertraukos prieniškiai buvo užsidegę noru persverti rezultatą ir sparčiai mažino deficitą (62:67). Vis dėlto, skuboti metimai ir klaidos neleido pasiekti savo tikslo. Lenkijos ekipa netruko ir vėl didino apsukas (70:82). Prieš lemiamą kėlinį prieniškiai atsiliko 15 taškų – 78:93.

Ketvirtajame kėlinyje intrigos jau nebebuvo. Aikštės šeimininkų siekį prisivyti daužė taiklūs svečių metimai ir galiausiai buvo patirtas pralaimėjimas 22 taškų skirtumu – 94:116.

Rungtynių nebaigė LaMelo, kuris šlubčiodamas paliko aikštę ir buvo nuvestas į persirengimo kambarį.

„Vytauto“ komandoje rezultatyviausias buvo LiAngelo, surinkęs 26 taškus. 18 pridėjo Edvinas Šeškus.

Nugalėtojams 22 taškus įmetė T.Jogėla, 20 – Carlosas Medlockas, 18 – M.Paliukėnas.

white mamba
2018-02-27 13:55:16
vienintele viltis vytautui sluot visus varzovus yra ,kad legendinis mvp lavaras taps zaidzianciu treneriu :D