Europos sniego tinklinio turas | CEV nuotr.

Europos sniego tinklinio turas | CEV nuotr.

 Lietuvės Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina triumfavo Gruzijoje vykusiame Europos sniego tinklinio turo etape ir iškovojo kelialapį į pirmąjį Europos sniego tinklinio čempionatą.

Pusfinalyje sekmadienį mūsiškės 2-0 (11:9, 11:9) nugalėjo pirmąjį reitingą turnyre turėjusias čekes Michaelą Knoblochovą bei Anną Dostalovą, o finale po labai atkaklios kovos 3-2 (11:8, 7:11, 7:11, 13:11, 11:8) nugalėjo pajėgias ruses Kseniją Dabižą bei Kseniją Chakimzanovą.

Bronzos medalius iškovojo kita Lietuvos pora - Ieva Vasiliauskaitė ir Gerda Grudzinskaitė. Jos pusfinalyje 0-2 (9:11, 6:11) nusileido K. Dabižai bei K. Chakimzanovai, o mažajame finale po dramatiškos kovos 3-2 (5:11, 11:8, 14:16, 15:13, 11:9) nugalėjo M. Knoblochovą bei Anną Dostalovą.

Vyrų turnyre Lietuvos atstovai Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas užėmė penktąją. Su vienu minusu sekmadienį rungtyniavę lietuviai 2-1 (10:12, 11:7, 11:8) nugalėjo rusus Vsevolodą Bobrikovą ir Vladislavą Michaliovą, bet kovoje dėl patekimo į pusfinalį 0-2 (7:11, 7:11) nusileido kitai Rusijos porai Pavelui Rakusovui bei Jurijui Bogatovui.

Vyrų turnyre visas keturias pirmąsias vietas užėmė Rusijos tinklininkai.

Pirmasis Europos sniego tinklinio čempionatas vyks kovo 23-25 dienomis Austrijoje. Jame taip pat dalyvaus ir Lietuvos čempionėmis tapusios poros - Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė bei Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

12-15 „Rytas“ 17:00 „Dzūkija“
12-15 „Skycop“ 17:20 „Neptūnas“
12-16 „Nevėžis“ 17:00 „Žalgiris“
12-16 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
12-16 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

12-13 Maskvos CSKA 19:00 Maskvos srities „Chimki“
12-13 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Milano „AX Armani Exchange“
12-13 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Stambulo „Anadolu Efes“
12-13 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Vitorijos „Baskonia“
12-13 Madrido „Real“ 22:00 „Barcelona“
12-14 Atėnų Panathinaikos 21:30 Stambulo „Darussafaka“
12-14 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
12-14 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-15 Manchester City 14 : 30 Everton
Šeš 12-15 Watford 17 : 00 Cardiff City
Šeš 12-15 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-15 Wolverhampton … 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-15 Huddersfield Town 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-15 Crystal Palace 17 : 00 Leicester City
Šeš 12-15 Fulham 19 : 30 West Ham United
Sek 12-16 Southampton 15 : 30 Arsenal
Sek 12-16 Brighton & Hov… 15 : 30 Chelsea
Sek 12-16 Liverpool 18 : 00 Manchester United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

12-15 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Energija“
12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141