Quino Colomas | FIBA nuotr.

Quino Colomas | FIBA nuotr.

Gan nelengvą pergalę FIBA atrankos turnyre iškovojo Ispanijos rinktinė (3/0), kuri Minske rezultatu 84:82 (25:15, 15:19, 23:25, 21:23) nukovė Baltarusijos rinktinę (0/3).

Ispanai šiose rungtynėse nepirmavo tik pirmąją minutę. Vėliau jie perėmė iniciatyvą ir visą laiką buvo priekyje. Nepaisant to, aikštės šeimininkai nepasidavė ir prieš lemiamą ketvirtį priartėjo 59:63.

Paskutinio kėlinio metu ispanai vėl bėgo (67:60), o netrukus atstatė dviženklį pranašumą (72:61) ir atrodė, kad tai nulėmė nugalėtoją, tačiau Baltarusijos rinktinė nepasidavė.

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes komandas vis dar skyrė dviženklis skirtumas (83:71), bet tada baltarusiai surengė spurtą 11:0 ir priartėjo iki minimumo – 82:83. Tiesa, kitos atakos metu Aleksandras Kudrautsau užsidirbo nesportinę pražangą ir taip galutinai palaidojo savo rinktinės viltis sukurti sensaciją.

Ispanija: Quino Colomas 17 (1/5 dvit., 2/6 trit., 9/11 baud., ), Franas Vazquezas 14 (6 atk. kam.), Javieras Beiranas 13 (4/4 trit.), Sergi Vidalis 10, Xavi Rabaseda 9.

Baltarusija: Aleksandras Kudrautsau 18 (4/9 dvit., 1/4 trit., 7/8 baud.), Vitalijus Liutyčius 15 (6/7 baud.), Jevgenijus Beliankovas 12 (7 atk. kam.), Devonas Saddleris (7 rez. perd.) ir Aleksandras Vaškevičius (8 atk. kam.) po 9.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-30 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
10-31 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Rytas“
10-31 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Cbet“

2020/21 m. Eurolyga

10-29 CSKA 21:00 „Valencia“
10-29 „Zenit“ 21:00 „Panathinaikos“
10-29 „Maccabi“ 21:05 „Fenerbahče“
10-29 ASVEL 21:45 „Žalgiris“
10-29 „Real“ 22:00 „Bayern“
10-30 „Olympiacos“ 21:00 „Anadolu Efes“
10-30 „Chimki“ 21:00 „Crvena Zvezda“
10-30 „AX Armani“ 21:45 ALBA
10-30 „Baskonia“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 18 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 17 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai