Vokietijos šiaurės dvikovės rinktinė | Scanpix nuotr.

Vokietijos šiaurės dvikovės rinktinė | Scanpix nuotr.

 Pjongčange penktadienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Keturioliktąją jų dieną buvo išdalinti dar 4 medalių komplektai: po 1 – biatlone, dailiajame čiuožime, akrobatiniame slidinėjime ir greitajame čiuožime.

Medalių įskaitoje pirmi išliko norvegai su 13 aukso, 14 sidabro ir 10 bronzos medalių. Penktadienį jie pelnė net 3 medalius, bet visi jie buvo sidabriniai.

Antrą vietą ir toliau užima Vokietija (13 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos). Vokiečiai siejo dideles viltis su vyrų biatlono rinktine, bet ji tenkinosi bronza ir tai buvo vienintelis vokiečių medalis penktadienį.

Savo atsilikimą nuo lyderių trejeto šiek tiek sumažino Kanada (10 aukso, 8 sidabro ir 9 bronzos), kuriai auksą pelnė akrobatinio slidinėjimo kroso atstovė Kelsey Serwa. Tiesa, vargu, ar kanadiečiai realiai pretenduoja pavyti vokiečius ir norvegus, likus vos 12 neišdalintų medalių komplektų.

Olandijos greitojo čiuožimo atstovas Kjeldas Nuisas penktadienį iškovojo antrąjį savo aukso medalį Pjongčange. Po šios pergalės Olandija (8 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos) praktiškai pavijo amerikiečius (8 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos), o šeštadienį greitajame čiuožime bus išdalinti dar 2 medalių komplektai.

Lyderių dešimtukas | Scanpix nuotr.

Lyderių dešimtukas | Scanpix nuotr.

Daugiau pokyčių pirmajame dešimtuke nebuvo. Latvija su 1 bronzos medaliu dalijasi 27-29 vietas su Kazachstanu ir Lichtenšteinu. Šeštadienį bus išdalinti dar 8 medalių komplektai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.