Vokiečių triumfas | Scanpix nuotr.

Vokiečių triumfas | Scanpix nuotr.

 Pjongčange ketvirtadienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Tryliktąją jų dieną buvo išdalinta rekordiškai daug medalių komplektų – net 10: 3 – greitajame čiuožime trumpuoju taku, 2 – kalnų slidinėjime, o po 1 – biatlone, akrobatiniame slidinėjime, ledo ritulyje, šiaurės dvikovėje ir snieglenčių sporte.

Pirmą vietą medalių įskaitoje išsaugojo Norvegija (13 aukso, 12 sidabro ir 10 bronzos medalių). Tiesa, ketvirtadienį jie liko be aukso ir savo kraitį papildė tik dviem medaliais: vienu sidabru ir viena bronza.

Kovą su norvegais dėl pirmos vietos tęsia vokiečiai (13 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos). Jiems auksą ketvirtadienį iškovojo vyrų šiaurės dvikovės rinktinė.

Kanada lieka trečia (9 aukso, 7 sidabro ir 8 bronzos), bet prie jos gerokai priartėjo JAV (8 aukso, 7 sidabro ir 6 bronzos). Amerikiečiams ketvirtadienį auksą pelnė akrobatinio slidinėjimo atstovas Davidas Wise‘as ir moterų ledo ritulio rinktinė. Tai padėjo amerikiečiams aplenkti olandus.

Švedai po kalnų slidininko Andre Myhrerio aukso ir sidabro moterų biatlono estafetėje pakilo į 6-ą vietą ir aplenkė prancūzus, snieglentininkės Annos Gasser auksas pakėlė Austriją į 8-ą vietą, o kalnų slidininkės Michelle Gisin pergalė padėjo Šveicarijai sugrįžti į 10-ą poziciją ir aplenkti japonus.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Latvija su 1 bronzos medaliu dalijasi 27-29 vietas su Kazachstanu ir Lichtenšteinu. Penktadienį bus išdalinti dar 4 medalių komplektai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.