Norvegijos vyrų greitojo čiuožimo rinktinė | Scanpix nuotr.

Norvegijos vyrų greitojo čiuožimo rinktinė | Scanpix nuotr.

 Pjongčange trečiadienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Dvyliktąją jų dieną buvo išdalinti dar 7 medalių komplektai: po 2 – slidinėjime ir greitajame čiuožime, o po 1 – kalnų slidinėjime, bobslėjuje ir akrobatiniame slidinėjime.

Pirmą vietą medalių įskaitoje išsaugojo Norvegija, turinti jau 13 aukso, 11 sidabro ir 9 bronzos apdovanojimus. Trečiadienį auksą norvegams pelnė vyrų greitojo čiuožimo ir vyrų slidinėjimo rinktinės.

Norvegai vėl susikrovė kiek saugesnį pranašumą prieš Vokietiją (12 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos). Vokiečiams trečiadienį auksą pelnė tik bobslėjaus duetas – Lisa Buckwitz ir Mariama Jamanka.

Trečioje vietoje labai tvirtai jaučiasi Kanada (9 aukso, 5 sidabro ir 7 bronzos), kuriai trečiadienį auksą pridėjo akrobatinio slidinėjimo atstovas Brady Lemanas. Vargu, ar kanadiečiai pavis norvegus su vokiečiais, bet kristi iš pirmojo trejeto taip pat neturėtų.

Amerikiečiai po netikėto aukso moterų komandiniame slidinėjimo sprinte aplenkė prancūzus ir susigrąžino penktą vietą, o Pietų Korėjai trečiadienį užteko ir sidabro, kad aplenktų austrus bei pakiltų jau į 8-ą poziciją. Daugiau pokyčių pirmajame dešimtuke nebuvo.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Latvija su 1 bronzos medaliu toliau dalijasi 25-27 vietas su Kazachstanu ir Lichtenšteinu. Ketvirtadienį bus išdalintas rekordinis skaičius medalių komplektų – net 10.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.