Johannesas Rydzekas | Scanpix nuotr.

Johannesas Rydzekas | Scanpix nuotr.

 Pjongčange antradienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Vienuoliktąją jų dieną buvo išdalinti dar 5 medalių komplektai: po 1 – biatlone, dailiajame čiuožime, akrobatiniame slidinėjime, šiaurės dvikovėje ir greitajame čiuožime trumpuoju taku.

Medalių įskaitoje pirmoje vietoje išliko Norvegija su 11 aukso, 10 sidabro ir 8 bronzos apdovanojimais. Tiesa, antradienis jiems buvo prastas – laimėtas tik 1 sidabro medalis.

Tuo pasinaudojo norvegų persekiotojai vokiečiai. Jiems auksą pelnė šiaurės dvikovininkas Johannesas Rydzekas. Dabar vokiečiai turi 11 aukso, 7 sidabro ir 5 bronzos medalius, tad nuo norvegų atsilieka tik dėl mažesnio sidabro medalių skaičiaus, bet vienas auksas gali situaciją pakeisti iš esmės.

Antradienis puikiai susiklostė kanadiečiams. Auksą laimėjo šokių ant ledo pora Tessa Virtue ir Scottas Moiras bei akrobatinio slidinėjimo atstovė Cassie Sharpe. Kanada turi jau 8 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos medalius bei gerokai padidino savo pranašumą prieš olandus.

Prancūzai po aukso mišrioje biatlono estafetėje šoktelėjo net į penktą vietą, aplenkdami amerikiečius, švedus ir austrus. Daugiau pokyčių pirmajame dešimtuke nebuvo.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Latvija su 1 bronzos medaliu toliau dalijasi 25-27 vietas su Kazachstanu ir Lichtenšteinu. Trečiadienį bus išdalinti dar 7 medalių komplektai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.