Norvegijos vyrų šuolių su slidėmis rinktinė | Scanpix nuotr.

Norvegijos vyrų šuolių su slidėmis rinktinė | Scanpix nuotr.

 Pjongčange pirmadienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Dešimtąją jų dieną buvo išdalinti vos 3 medalių komplektai – mažiausiai šių metų žaidynėse. Po 1 medalių komplektą išsidalino bobslėjaus, šuolių su slidėmis ir greitojo čiuožimo atstovai.

Net du iš trijų galimų aukso medalių pirmadienį susirinko norvegai. Olimpiniais čempionais tapo greitojo čiuožimo atstovas Havardas Lorentzenas ir vyrų šuolių su slidėmis rinktinė. Norvegai turi jau 11 aukso, 9 sidabro ir 8 bronzos medalius bei dar labiau įsitvirtino lyderės pozicijoje.

Vokietijai auksą pelnė bobslėjaus komanda Thorstenas Margis ir Francesco Friedrichas. Vokiečiai su 10 aukso, 6 sidabro ir 4 bronzos apdovanojimais lieka antri, bet vis daugiau atsilieka nuo norvegų.

Į trečią vietą pakilo Kanada (6 aukso, 5 sidabro ir 6 bronzos). Jai auksą iškovojo bobslėjaus komanda Justinas Krippsas ir Alexanderis Kopaczas. Kanadiečiai dėl didesnio bronzos medalių skaičiaus aplenkė olandus (6 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos), kurie pirmadienį greitajame čiuožime nepajėgė pelnyti medalių. Daugiau pokyčių pirmajame dešimtuke neįvyko.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Pirmąjį bronzos medalį iškovojusi Latvija dalijasi 25-27 vietas su Kazachstanu ir Lichtenšteinu. Antradienį turėtų būti išdalinti dar 5 medalių komplektai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.