Oysteinas Braatenas | Scanpix nuotr.

Oysteinas Braatenas | Scanpix nuotr.

 Pjongčange sekmadienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Devintąją jų dieną buvo išdalinti dar 6 medalių komplektai: 2 akrobatiniame slidinėjime, o po 1 – kalnų slidinėjime, biatlone, slidinėjime ir greitajame čiuožime.

Ši diena įnešė rimtų pokyčių į šalių medalių įskaitą. Į pirmą vietą pakilo Norvegija, turinti 9 aukso, 9 sidabro ir 8 bronzos medalius. Norvegai sekmadienį iškovojo 4 medalius, iš kurių 2 – aukso. Olimpiniais čempionais tapo Oysteinas Braatenas ir vyrų slidinėjimo rinktinė.

Nuo pat pirmos dienos medalių įskaitoje pirmavusi Vokietija (9 aukso, 5 sidabro ir 4 bronzos) smuktelėjo į antrą vietą. Vokiečiai sekmadienį laimėjo tik vieną sidabrą, o aukso apdovanojimų kraičio nedidina jau ilgą laiką.

Olandija (6 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos) sekmadienį nelaimėjo nė vieno medalio, bet išliko trečia. Prancūzai pavijo septintoje vietoje esančius austrus, o japonija po čiuožėjos Noa Kodairos aukso šoktelėjo į pirmąjį dešimtuką.

Lyderių dešimtukas | Scanpix nuotr.

Lyderių dešimtukas | Scanpix nuotr.

Per devynias dienas medalius iškovojo jau 26 šalių sportininkai. Pirmadienį turėtų būti išdalinti tik 3 medalių komplektai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.