Norvegijos moterų slidinėjimo rinktinė | Scanpix nuotr.

Norvegijos moterų slidinėjimo rinktinė | Scanpix nuotr.

Pjongčange šeštadienį tęsėsi 23-iosios žiemos olimpinių žaidynių varžybos. Aštuntąją jų dieną buvo išdalinti net 9 medalių komplektai: 2 – greitajame čiuožime trumpuoju taku, o po 1 – kalnų slidinėjime, biatlone, slidinėjime, dailiajame čiuožime, akrobatiniame slidinėjime, skeletone ir šuoliuose su slidėmis.

Pirmą vietą medalių įskaitoje išsaugojo Vokietija (9 aukso, 4 sidabro ir 4 bronzos). Tiesa, vokiečiai šeštadienį tenkinosi „tik“ dviem sidabro apdovanojimais ir antrą dieną iš eilės nepapildė aukso medalių kraičio.

Tuo pasinaudojo norvegai. Jiems šeštadienį auksą iškovojo šalies moterų slidinėjimo rinktinė. Po šio medalio norvegus (7 aukso, 8 sidabro ir 7 bronzos) nuo vokiečių beskiria 2 auksiniai apdovanojimai, be to, norvegai pagal bendrą medalių skaičių yra akivaizdūs lyderiai.

Olandija (6 aukso, 5 sidabro ir 2 bronzos) šeštadienį medalių nepelnė, bet išliko trečioje vietoje. Kanadiečiai pakilo į ketvirtą vietą ir aplenkė amerikiečius. Austrai nustūmė prancūzus į aštuntą poziciją, korėjiečiai pakilo į devintą vietą, šveicarai „įšoko“ į pirmąjį dešimtuką, o italai iš devintos vietos nukrito į vienuoliktą.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Per aštuonias dienas medalius iškovojo jau 25 šalių sportininkai. Sekmadienį turėtų būti išdalinti dar 6 medalių komplektai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.