Jonas Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Pergalių seriją iki penkių NBA lygoje pratęsė Toronto „Raptors“ (39/16) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja Jonas Valančiūnas.

Lietuvio klubas svečiuose 123:103 (30:26, 32:29, 28:19, 33:29) susitvarkė su Šarlotės „Hornets“ (23/33) komanda, kuriai tai buvo ketvirtasis pralaimėjimas paeiliui.

23 minutes žaidęs J.Valančiūnas pelnė 21 tašką (7/12 dvit., 2/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 9 atšokusius ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išvengė klaidų ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Aukštaūgis jau dešimtose rungtynėse iš eilės ryžtasi mesti bent tritaškį ir antrose paeiliui įmeta bent po 2.

Toronto klubas tragiškai pradėjo šias rungtynes, prasileisdamas 10 taškų iš eilės (0:10). Vėliau jie visą laiką vijosi savo varžovus ir po spurto 8:0 persvėrė rezultatą savo naudai (23:19). Nuo to laiko iniciatyva priklausė svečiams (40:31), o vėliau komandas skyrė dviženklė persvara – 49:36. Po dviejų kėlinių „Raptors“ buvo priekyje 62:55.

J.Valančiūnas pirmoje mačo dalyje žaidė 13 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (4/7 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Nors aikštės šeimininkai grasino antrojo ketvirčio pabaigoje ir priartėjo, tačiau svečiai po didžiosios pertraukos vėl netruko susigrąžinti dviženklio pranašumo. Atkarpa 18-2 padėjo susikrauti jau net 23 taškų persvarą (80:57).

Šarlotės klubas neketino kelti baltos vėliavos savo aistruolių akivaizdoje ir vėl grėsmingai artėjo (90:76), tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje Toronto ekipa neleido oponentams atkurti intrigos.

Svečiai pelnė 19 taškų be atsako ir galutinai padėjo tašką šiose rungtynėse – 109:76.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 25 (7/13 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud., 8 rez. perd.), C.J. Milesas 24 (6/9 trit.), Jonas Valančiūnas 21 (2/2 trit., 9 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 12 (7 rez. perd.), Serge‘as Ibaka (8 atk. kam.) ir Fredas VanVleetas po 10.

„Hornets“: Kemba Walkeris 23 (3/11 dvit., 4/6 trit., 5/6 baud., 9 rez. perd.), Dwightas Howardas 17 (13 atk. kam.), Jeremy Lambas 13, Frankas Kaminsky ir Cody Zelleris (8 atk. kam.) po 10, Michaelas Kiddas-Gilchristas 9.

arta
2018-02-12 07:12:18
puiku matyti, kad jis pagaliau pakeite savo zaidimo stiliu, pradejo pataikyti is toli.
ETA
2018-02-11 23:11:07
Valančiūnas turi minkšta metima nuo tritaškio linijos gal pradės naudotis tai kaip vieną savo ginklų kitame sezone ir tai vers varžovus iš proto - 1 krepšininkas baudos aikštei ,nes teks eit dengt Valančiūną, nors ka aš čia pasakoju šiam portale daug specialistų kurie ir strategais galėtų būt