Wade'as | Scanpix nuotr.

Dwyane‘as Wade‘as sugrįžimo į Majamio „Heat“ (30/26) komandą ir ši nutraukė penkių pralaimėjimų seriją.

Eriko Spoelstro auklėtiniai namuose 91:85 (19:23, 23:23, 30:8, 19:31) įveikė Milvokio „Bucks“ (30/24) krepšininkus.

22 minutes žaidęs D.Wade‘as kilo nuo atsarginių žaidėjų suolelio. Jis pelnė tris taškus, atliko du rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po kamuolius, blokavo svarbų metimą ir keturis kartus suklydo.

Gynėjui tai buvo pirmosios rungtynės „Heat“ ekipoje nuo 2016 metų. Jis Majamyje žaidė 13 sezonų ir triskart tapo NBA čempionu.

„Heat“ komanda rungtynes pradėjo atkarpa 0-9 ir arenoje susirinkę gerbėjai skandavo: „Mes norime Wade‘o“. Krepšininkas tada pasirodė aikštėje ir netrukus „pakabino“ kamuolį Hassanui Whiteside‘ui.

Šeimininkai po dviejų kėlinių atsilikinėjo 42-46, bet trečiąjį ketvirtį pradėjo atkarpa 22-6 ir visą kėlinį laimėjo 30-8.

Paskutinio kėlinio pradžioje „Heat“ buvo priekyje 72-54 ir tik priešpaskutinę minutę „Bucks“ priartėjo iki septynių taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 23 (7/17 dvit., 1/4 trit., 6/7 baud., 11 atk. kam.), Ericas Bledsoe 19, Khrisas Middletonas 14, Thonas Makeris 8, Jasonas Terry 6.

„Heat“: Tyleris Johnsonas 19 (4/8 dvit., 3/8 trit., 2/2 baud.), Joshas Richardsonas 16, Bamas Adebayo 15 (10 atk. kam.), Hassanas Whiteside‘as 12 (16 atk. kam.), Wayne‘as Ellingtonas 11, Jamesas Johnsonas 9.