Rokas Giedraitis | Fotodiena nuotr.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (1/5) komandos paskutinės Europos taurės turnyro rungtynės baigėsi dramatišku pralaimėjimu.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 85:87 (19:16, 19:27, 21:16, 26:28) pripažino Miuncheno „Bayern“ (5/1) ekipos pranašumą.

„Lietuvos ryto“ su viena pergale grupėje užėmė paskutinę vietą, o „Bayern“ tapo grupės nugalėtoja.

Rungtynių pradžioje vilniečius į priekį tempė Benas Madgenas, kuris vienas pats pelnė 5 taškus, o aikštės šeimininkai pirmavo 11:7. Visgi skylėtos gynybos „dėka“ vokiečiai žaibiškai išlygino rezultatą, o netrukus jį ir persvėrė – 14:11. Tada aikštėje pasirodęs Rokas Giedraitis pelnė 5 taškus be atsako ir po pirmo kėlinio „Lietuvos rytas“ pirmavo 19:16.

Antrą kėlinį sostinės klubas pradėjo pelnydamas 5 taškus iš eilės ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės (24:16). Visgi gynyboje ir toliau „Lietuvos rytas“ žaidė prastai, kas leido varžovams po kurio laiko priartėti iki minimumo, bet rezultato jie niekaip nepersverdavo (32:35). „Bayern“ ketvirčio pabaigoje išdarinėjo ką panorėję po vilniečių krepšiu ir po atkarpos 9:0 jau pirmavo 41:35. Po dviejų kėlinių vokiečiai pirmavo 43:38.

Trečiojo kėlinio viduryje „Lietuvos ryto“ deficitas išaugo iki devynių taškų. Po to vilniečiai ketvirtį pabaigė spurtu 11-2 ir prieš paskutinį kėlinį rezultatas buvo lygus ties 59 taškų.

„Bayern“ krepšininkai paskutinį ketvirtį pradėjo atkarpa 9-0 ir vėl pabėgo į priekį, tačiau neilgam. „Lietuvos ryto“ komanda atsitiesė ir po Traviso Petersono tritaškio likus žaisti 4:35 minutei priartėjo 72:73. Tačiau vilniečiai rezultato taip ir nepersvėrė. Prasidėjus paskutinei mačo minutei jie po Chriso Kramerio baudos metimų atsilikinėjo 82-83. Kitoje atakoje vokiečiai pataikė abu baudos metimus, o tuo tarpu L.Mavrokefalidis likus 15 sekundžių pataikė vieną baudos metimą ir mažino skirtumą iki dviejų. Po to vilniečiai nebeišsigelbėjo.

„Lietuvos rytas“: Chrisas Krameris 18 (10 rez. perd.), Rokas Giedraitis ir Travisas Petersonas po 15, Loukas Mavrokefalidis 12, Benas Madgenas, Martynas Echodas ir Mindaugas Girdžiūnas po 7.

„Bayern“: Jaredas Cunninghamas 23, Devinas Bookeris 18, Maikas Zirbesas 14, Reggie Reddingas ir Danilo Barthelis po 11.

LD
2018-02-07 22:59:24
Is kurtinaicio treneris tas pats kas is kokio krapiko :D nelemta tai nelemta :D turetu rytas bent pusetinatreneri kuris bent minimaliai gynyba sustatytu butu gal kazkiek daugiau pergaliu tureje kibiro taurej :D o dabar kai zaidejai nemoka net ginamaisiais susikeist tai ir tai daug pasieke
Sport_fanas
2018-02-07 22:11:25
Kazkada patiko kurtinaitis kaip treneris bet dabar jau laikas i pencija jam matos nelabai speja pritapt prie siuolaikinio krepsinio o laikrastiniams palinkesiu LKL prizininkams tapt nes cempionai ir taip aiskus