Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

Nate'as Diazas | Scanpix nuotr.

 Kovo 3 d. Brukline (JAV) suplanuotas mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 222“ vis dar „kabo ant plauko“. Pagrindinė vakaro kova vis dar nepaskelbta, o laikas vis tirpsta.

Savaitės pradžioje „Los Angeles Times“ paskelbė, jog šį turnyrą gelbėti norėtų amerikietis Nate‘as Diazas. Pusantrų metų narve nesikovęs N.Diazas neva yra 100 proc. susidomėjęs galimybe dalyvauti „UFC 222“ turnyre. Visgi, UFC prezidento Dana White‘o tokios kalbos neįtikino.

„Diazas nenori kovoti ir taškas. Per paskutinius šešis mėnesius jam siūlėme penkias ar šešias kovas ir jis visų jų atsisakė. Alvarezas, Gaethje, Barboza, Fergusonas... Siūlėme keletą kartų Nate‘ui kovoti su vienu iš jų ir jis nesutiko“, - pareiškė D.White‘as.

Kalbama, kad dėl Maxo Holloway traumos be varžovo likęs Frankie Edgaras galėtų susikauti su šalia jo reitinge esančiu Brianu Ortega. Nors tokia galimybė kol kas atrodo realiausia, tačiau viskas dar gali pasikeisti. Buvęs UFC čempionas Cody Garbrandtas pareiškė norintis dalyvauti šiame turnyre ir tapti F.Edgaro varžovu. Tiesa, tokiu atveju jam tektų pereiti į aukštesnę svorio kategoriją, be to, neaišku, ar jie galėtų susikauti bent dėl laikinojo čempiono diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų