Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Kalbos apie galimą amerikiečio Floydo Mayweatherio ir airio Conoro McGregoro dvikovą mišrių kovos menų (MMA) organizacijoje UFC ir toliau nerimsta.

Tokius gandus kursto pats F.Mayweatheris, keldamas į savo „instagram“ vaizdo įrašus, kaip jis žengia į MMA narvą. Negana to, bokso ekspertas Garethas Daviesas antradienį pareiškė, kad, jo šaltinių duomenimis, derybos tarp F.Mayweatherio ir C.McGregoro vyksta labai rimtos.

„Daug kas kalba apie Floydo debiutą MMA narve. Conoras bokso ringe neturėjo šansų, tad tai jam būtų proga revanšui. Daug žmonių norėtų pamatyti, kaip Conoras nugali Floydą, be to, tai nepakenktų F.Mayweatherio 50-0 rezultatui bokse. Manau, kad ši kova įvyks. Ji bus verta nuo 300 iki 500 mln. JAV dolerių“, - pareiškė G.Daviesas.

Tokius gandus išgirdo ir buvęs UFC pasaulio čempionas britas Michaelas Bispingas. Anot jo, C.McGregoras narve F.Mayeatherį sutriuškintų per 35 sekundes.

„Conoras parverstų Floydą, užsiimtų dominuojančią poziciją ir uždaužytų jį alkūnėmis. Kova truktų gal 35 sekundes. Jei tavo varžovas yra boksininkas, tu pervedi kovą į parterį ir lengvai jį sutriuškini. Kita vertus, Conoras galėtų laimėti ir kojų smūgiais. Šioje srityje jis labai stiprus ir galėtų nuspirti Floydą į užmarštį. Floydas būtų kvailas, jei sugalvotų žengti į MMA narvą. Jį suvilioti gali nebent tai, kad tokia kova nepakenktų jo 50-0 rekordui bokse“, - pareiškė M.Bispingas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

girlsdoporn
2018-02-07 17:56:43
niekaip neisnesa mano smegenis kodel pasaulyvyra tiek zmoniu kurie noretu pirkt toki slamsta kaip mma kova tarp floydo ir conoro.
Atsakyti
todel
2018-02-08 01:17:36
kad jie laikomi du gerriausi kovotojai
.
2018-02-08 09:25:21
Niekas conoro nelaiko geriausiu, o tiesiog labiausiai isreklamuotu.