Conoro McGregoro ir Nate'o Diazo kova | Scanpix nuotr.

Conoro McGregoro ir Nate'o Diazo kova | Scanpix nuotr.

 „UFC 222“ mišrių kovos menų turnyras jau kovo 3-ią dieną bus surengtas „T-Mobile“ arenoje Las Vegase (JAV), tačiau šeštadienį tapo neaišku, kokia kova vainikuos šį turnyrą. Planuota, kad pagrindinėje vakaro kovoje 26-erių metų amerikietis Maxas Holloway gins savo turimą UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš reitinge antrą vietą užimantį 36-erių metų amerikietį Frankie Edgarą.

Ši kova buvo planuota dar „UFC 218“ turnyre, bet tuomet F.Edgaras atsisakė kovoti dėl akies traumos. Tuo tarpu šį sykį problemos ištiko M.Holloway. Jis šeštadienį paskelbė, jog patyrė kojos traumą ir nespės atsigauti iki turnyro.

Po šių naujienų UFC kreipėsi į svorio kategorijos iki 61 kg pasaulio čempioną T.J.Dillashaw ir paprašė jo sudalyvauti revanšinėje kovoje su tautiečiu amerikiečiu Cody Garbrandtu. Visgi, T.J.Dillashaw tokį pasiūlymą atmetė, pareikšdamas, kad nori ilgiau pasidžiaugti šeimos pagausėjimu. Negana to, T.J.Dillashaw šiuo metu nėra pradėjęs jokios treniruočių stovyklos, nemano, kad C.Garbrandtas yra vertas tokios greitos revanšo galimybės ir pats toliau taikosi į „super kovą“ šią vasarą su žemesnės svorio kategorijos čempionu Demetriousu Johnsonu.

Pirmadienį UFC sužibo nauja viltis išgelbėti šį turnyrą. „Los Angeles Times“ žurnalistas Lance‘as Pugmire‘as paskelbė, jog „UFC 222“ turnyre norėtų dalyvauti pusantrų metų narve nesikovęs amerikietis Nate‘as Diazas.

Tiesa, kol kas lieka neaišku, ar UFC suspės rasti N.Diazą dominantį varžovą ir ar sugebės jam pasiūlyti norimą pinigų sumą.

32-ejų metų N.Diazas per karjerą MMA narve laimėjo 19 kovų ir patyrė 11 pralaimėjimų. 2012 m. jis pralaimėjo kovą dėl lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo Bensonui Hendersonui, o vėliau į populiarumo aukštumas iškilo po dviejų kovų su airiu Conoru McGregoru, kuriose jie pasidalino po pergalę.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų