„Liverpool“
Rungtynės prasidės 22:00
:
Atsinaujins po sek
„Real“
Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

Maxas Holloway | Scanpix nuotr.

 „UFC 222“ mišrių kovos menų turnyras jau kovo 3-ią dieną bus surengtas „T-Mobile“ arenoje Las Vegase (JAV), tačiau šeštadienį tapo neaišku, kokia kova vainikuos šį turnyrą.

Planuota, kad pagrindinėje vakaro kovoje 26-erių metų amerikietis Maxas Holloway gins savo turimą UFC puslengvio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš reitinge antrą vietą užimantį 36-erių metų amerikietį Frankie Edgarą.

Ši kova buvo planuota dar „UFC 218“ turnyre, bet tuomet F.Edgaras atsisakė kovoti dėl akies traumos. Tuo tarpu šį sykį problemos ištiko M.Holloway. Jis šeštadienį paskelbė, jog patyrė kojos traumą ir nespės atsigauti iki turnyro.

„Klausiau gydytojų, ar jie galėtų nupjauti mano koją ir aš kovočiau kaip neįgalus sportininkas. Deja, yra kaip yra... Daug mano giminių iš Havajų norėjo atvykti į šį turnyrą... Tai nemalonu, bet viskas bus gerai. Kaip įmanoma greičiau paskelbsime apie naują kovos datą“, - savo „twitter“ paskyroje rašė M.Holloway.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų