„Sambo“ komanda | Organizatorių nuotr.

„Sambo“ komanda | Organizatorių nuotr.

 Legendiniai MMA kovotojai japonas Kazushi Sakuraba ir amerikietis Joshas Barnettas ketvirtadienį paskelbė įkūrę naują komandinių graplingo kovų organizaciją „Quintet“.

Japonijoje įkurta organizacija pirmą turnyrą planuoja surengti balandžio 11-ą dieną, o jame turėtų pasirodyti 4 komandos. Beje, šis turnyras labai aktualus bus lietuviams. „Sambo“ komandai atstovaus net keturi lietuviai – Marius Žaromskis, Teodoras Aukštuolis, Mindaugas Veržbickas ir Sergejus Grečicho. Prie jų dar prisidės ukrainietis Mykyta Michno.

„Haleo“ komandoje išvysime tą patį K.Sakurabą su J.Barnettu bei legendinį Remigijaus Morkevičiaus varžovą japoną Hideo Tokoro, kuris 2016 m. pabaigoje „Rizin“ turnyre pagerbė lietuvio atminimą. „Polaris“ komandoje bus legendinės Gracie giminės atstovas Gregoras bei neseniai „Bellator“ čempionu buvęs britas Danas Straussas. „Dziudo“ komandoje bus Pekino olimpinis čempionas japonas Satoshi Ishii bei Sidnėjaus olimpinis vicečempionas Bu Kyungas Jungas iš Pietų Korėjos.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų sudėtys | Organizatorių nuotr.

„Paprašiau Donato Simanaičio surinkti sambo kovotojų komandą. T.Aukštuolį prisimenu iš „Rizin“ turnyrų, jis Lietuvos kovinio sambo čempionas. M.Žaromskis yra kovoje man nuplėšęs ausį. Turbūt todėl jis ir buvo pasirinktas. Jis yra smūgiuotojas, bet D.Simanaitis teigė, kad M.Žaromskis pasižymi ir gerais graplingo sugebėjimais. M.Michno yra Europos kovinio sambo čempionas, o S.Grečicho – pasaulio sambo čempionas“, - kalbėjo K.Sakuraba.

Kiekviena turnyro komanda turės po 5 narius, kurių bendras svoris negalės viršyti 430 kg. Kovojama bus „atviroje“ svorio kategorijoje. Nugalėtoją lems veiksmai parteryje, o ne teisėjų sprendimai. Kiekvienai kovai numatyta 10 min., bet, jei kovotojų svoris skirsis bent 20 kg, kova sutrumpės iki 5 min. Kovojama vienas prieš vieną. Pergalę iškovojęs kovotojas lieka ir susitinka su kitu oponentu iš varžovų komandos.

Skelbiama, kad šiemet turėtų įvykti trys šios organizacijos turnyrai. Kiti du turnyrai numatyti Didžiojoje Britanijoje ir JAV.

Spaudos konferencijos įrašą rasite paspaudę ČIA.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų