Ąžuolas Bajoravičius | LTOK nuotr.

Šveicarijoje tęsiasi pasaulio jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) slidinėjimo čempionatas. Ketvirtadienį medalius dalinosi jaunių grupės sportininkai, dalyvavę skiatlono lenktynėse.

Vaikinų 20 km skiatlone (10 km klasikiniu stiliumi ir 10 km laisvuoju stiliumi) Ąžuolas Bajoravičius finišavo per 1 val. 9 min. 54.4 sek. ir užėmė 74-ą vietą tarp 78 klasifikuotų sportininkų. 7 slidininkai finišo apskritai nepasiekė.

Visą prizininkų podiumą „okupavo“ norvegai. Čempionu tapo Haraldas Oestbergas Amundsenas (58:45.7), aplenkęs tautiečius Joną Rolfą Skamo Hopę (59:20.4) ir Joergeną Lippertą (59:45.8).

Penktadienį skiatlone startuos jaunimo grupės sportininkai.