Valančiūnas ir Randle'as | Scanpix nuotr.

Jonas Valančiūnas dvigubą dublį atliko trečiose rungtynėse iš eilės, o Toronto „Raptors“ (33/15) iškovojo dar vieną pergalę.

Dwane‘o Casey auklėtiniai namuose 123:111 (28:21, 31:28, 32:28, 32:34) įveikė Los Andželo „Lakers“ (19/30) klubą.

J.Valančiūnas antrajame kėlinyje įsivėlė į konfliktą su Julius Randle‘u. „Lakers“ puolėjas mesdamas iš po krepšio alkūne trenkė lietuviui, o šis kitoje atakoje pastūmė J.Randle‘ą ir jis krito ant parketo.

„Lakers“ krepšininkas iš karto puolė aiškintis santykius, J.Valančiūnas neatsiliko, o juos sulaikė komandos draugai.

Abu krepšininkai buvo nubausti po technine pražanga. J.Valančiūnui dar taip pat buvo skirta asmeninė pražanga už J.Randle‘o pastūmimą.

Lietuvis per 24 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Be to, J.Valančiūnas šiąnakt pataikė jau 11-ąjį sezono tritaškį bei atliko šeštą dvigubą dublį per paskutines septynias rungtynes.

Fredas VanVleetas nugalėtojams pelnė 25 taškus ir sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes, o „Raptors“ su šia pergale užsitikrino antrą geriausią rezultatą Rytuose iki vasario 8 dienos. Tai reiškia, kad LeBrono komandą „Visų žvaigždžių“ rungtynėse treniruos D.Casey.

„Raptors“ šiąnakt prieš „Lakers“ laimėjo septintą kartą iš eilės bei nutraukė varžovų keturių pergalių seriją.

Toronto krepšininkai neatsilikinėjo nuo pirmojo kėlinio vidurio, o paskutiniame ketvirtyje vienu metu turėjo 22 taškų persvarą bei ramiai užbaigė rungtynes.

„Lakers“: Julius Randle‘as (10 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 17, Kentavious Caldwellas-Pope‘as 16, Larry Nance‘as 15, Brandonas Ingramas 14, Alexas Caruso 11, Brookas Lopezas 8.

„Raptors“: Fredas VanVleetas 25 (6/9 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), DeMaras DeRozanas 19, Kyle‘as Lowry 14 (11 atk. kam.), Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir C.J.Milesas po 13, Serge Ibaka 11 (9 atk. kam.), Delonas Wrightas 10, Pascalis Siakamas 7.

dant
2018-01-29 13:32:47
Tas Randle'as tai irgi idomus, kaip nutrenke ant zemes tai greit atsikele, pradejo begt link JV bet vos pamate, kad Jonas atsisuko iskart pristabde zingsnius ir sustojo :D Abu pasiarde tik del vaizdo ryskiai
sdd
2018-01-29 13:26:57
Valanciunas pamate kad Randla jau sustabde, tai ir ejo kaip remas i jo puse
quNNcy
2018-01-29 11:47:12
Nieko rimto cia neiviko, eilines emocijos dvieju krepsininku,tas tam dave gal netycia o gal ir tycia,tas neliko skolingas stumtelejo,kaip visada tenka pamatyt protingu komentaru,uzuot palaika tautietie tai geriau yra pasikti ir patenkit savo ego,sulosta neblogai,naudingas ir kas keisciausiai mazdaug visa starta laike mazdaug 25+min net ir lowry su demaru