Roberto Mancini | REUTERS/Scanpix nuotr.

Roberto Mancini | REUTERS/Scanpix nuotr.

Prieš šio vakaro Mančesterio derbio rungtynes, abiejų komandų treneriai pasidalino savo mintimis. „Manchester City“ strategas Roberto Mancini dar kartą pareiškė, kad „Manchester United“ nėra geresni už juos. Italas taip pat kritikavo kitus „Premier“ lygos klubus, kurie bijo žaisti prieš „Man Utd“.

„Mes žinome, kad galime juos įveikti, nes jie nėra geresni už mus. Esu tuo tikras visu 100 procentų. Gruodį „Etihad“ stadione vykusiose rungtynėse mes buvome verti laimėti. Kaip ir jie, mes esame stipri komanda. Jie neturi pranašumo“, - kalbėjo R.Mancini.

„Kaip komanda mes dar esame jauna. Istorija yra labai svarbi ir per du metus mes negalime pasiekti to paties. Tačiau po 10 metų mums galbūt pavyks tai padaryti“, - dėstė italas.

R.Mancini taip pat mano, kad „Man Utd“ šiame sezone neturėtų 15 taškų pranašumo, jei mažesni klubai nebijotų ir labiau stengtųsi kovodami prieš Sero Alexo Fergusono treniruojamą klubą.

„Prieš „Man Utd“ niekas nežaidžia gerai, kadangi jie rungtyniauja su baime. Kiekviena komanda, žaisdama prieš juos, žaidžia švelniai, kadangi jie galvoja, kad rungtynės bus labai sunkios ir jie neturi šansų įveikti „United“. Jie galvoja, kad negalės nieko padaryti, tačiau taip nėra. Jei prieš „United“ žaisi iš visų jėgų, tu gali juos, įveikti kaip ir jie gali įveikti mus“, - tęsė treneris.

„Praėjusį sezoną „United“ nelaimėjo nieko, tik „Community Shield“, tačiau šiame sezone jie sustiprino savo ekipą ir turbūt laimės „Premier“ lygą. Taip pasitaiko, tu negali laimėti kiekvienais metais. Anglijoje tai yra neįmanoma. Dėl to, manau, kad kitais metais mums seksis geriau“, - užbaigė R.Mancini.Alexas Fergusonas | AFP/Scanpix nuotr.
Alexas Fergusonas | AFP/Scanpix nuotr.

Tuo metu „Man United“ treneris Alexas Fergusonas prisiminė praėjusiame sezone patirtą derbio pralaimėjimą „Old Trafford“ stadione rezultatu 1-6. Tai buvo didžiausias „United“ pralaimėjimas namuose nuo 1995 metų. Patyręs treneris dabar nori keršto.

„Tada mes nusižudėme. Mes buvome geresni, tačiau prieš pat pertrauką jie įmušė įvartį. Po pertraukos mes praradome vieną žmogų, tačiau vis tiek žaidėme gerai. Tada mes žaidėme vadovaudamiesi savo istorija, o ne protu, todėl ir pralaimėjome. Šį kartą viskas bus kitaip“, - kalbėjo A.Fergusonas.

Škotas taip pat pabrėžė, kad klubas niekada nepamirš praėjusio sezono ir paskutinio mačo su „Sunderland“, kuomet jie laimėjo, bet „City“ paskutinėmis minutėmis įveikė Londono „Queens Park Rangers“ ekipą ir atėmė iš „United“ titulą.

„Kiekvienas „United“ žaidėjas, kuris dalyvavo paskutiniame praėjusio sezono mače, nepamirš to jausmo. Tokie dalykai išlieka tavo atmintyje ilgam. Juos išgyventi galima tik žaidžiant dar geriau. Šiame sezone mes norėjome susigrąžinti titulą iš „City“ ir kol kas mums tai puikiai sekasi“, - tęsė 71 metų strategas.

„Man City“ paskutiniu metu yra kritikuojama dėl savo nepastovumo, po to, kai laimėjo „Premier“ lygą, tuo metu A.Fergusonas yra patenkintas, kad po skaudaus pralaimėjimo „Man City“ ekipai, jo treniruojamas klubas patobulėjo.

„Mes patobulėjome. Net jei „Man City“ turėtų tiek pat taškų, kiek jie turėjo praėjusiame sezone, jie mūsų nepasivytų. 25 pergalės iš 30 rungtynių yra rimtas įrodymas, kad mūsų žaidėjai rungtyniauja puikiai“, - užbaigė A.Fergusonas.