„Inter“ komandos treneris Andrea Stramaccioni | Reuters/Scanpix nuotr.

„Inter“ komandos treneris Andrea Stramaccioni | Reuters/Scanpix nuotr.


Vakar vakare Milano „Inter“ klubas namuose net 3-4 nusileido Bergamo „Atalanta“ ekipai. Šiame mače „Inter“ pirmavo 3-1, tačiau po Germano Deniso „hat-tricko“ pergalę šventė „Atalanta“.


Labiausiai visą „Inter“ supykdęs momentas buvo 64 minutę skirtas vienuolikos metrų baudinys į šeimininkų vartus, kai „Inter“ dar pirmavo 3-1. Iš pradžių daug kas manė, kad tai buvo padaryta dėl Andrea Ranocchia pražangos, tačiau vėliau paaiškėjo, kad teisėjas Andrea Gervasoni įžvelgė Walterio Samuelio žaidimą ranka, kurio visiškai nebuvo.


Dėl to ypač nepatenkintas buvo „Inter“ strategas Andrea Stramaccioni, kuris kaltino teisėją dėl šio pralaimėjimo.


„Abejotinas? Gal geriau sakykime neegzistuojantis baudinys. Mes kokias penkias minutes klausėme kas čia po galais buvo, tačiau teisėjas dėl šio sprendimo prisiėmė visą atsakomybę. Net patys „Atalanta“ žaidėjai ėjo link kampinio, kadangi jie nieko nematė ir net negalėjo matyti“, - „Sky Sport Italia“ televizijai sakė A.Stramaccioni.


„Nemanau, kad teisėjas padarė klaidą. Manau, kad jis prisiėmė atsakomybę už tai, kad matė kažką, kas neįvyko. Jis prisiėmė atsakomybę už tai, kas net neegzistavo. Mes manėme, kad baudinys buvo paskirtas dėl Ranocchia pražangos, bet pasirodė, kad dėl Samuelio žaidimo ranka, tačiau jis kamuolio rankomis net nelietė. Tai neįtikėtina!“.


„Mes taip pat turėjome daug problemų, kadangi Antonio Cassano patyrė traumą. Tiesa, kad mes turime bėdų, tačiau mes nesame tokie stiprūs, kad galėtume kovoti prieš tokias teisėjų klaidas“.


„Pusę sezono kalbu, kad teisėjai irgi žmonės ir jie daro klaidų, tačiau daugiau to nesakysiu. Aš maniau, kad paskirti tokio vienuolikos metrų baudinio yra neįmanoma. „Inter“ yra didis klubas ir jį reikia gerbti. Klaidų pasitaiko, kai epizodas yra abejotinas, tačiau mūsų atveju jokio epizodo net nebuvo“, - tęsė „Inter“ treneris.

Daug priekaištų sulaukęs teisėjas Andrea Gervasoni | LaPresse/Scanpix nuotr.

Daug priekaištų sulaukęs teisėjas Andrea Gervasoni | LaPresse/Scanpix nuotr.

Šis pralaimėjimas „Inter“ klubui buvo trečias iš eilės patirtas namuose. Po jo Milano miesto ekipa nuo trečios vietos atsilieka 8 taškais.


„Cassano dėl traumos paliko aikštę, dar tiksliai nežinau kas jam buvo. Jį pakeitęs Ricky Alvarezas žaidė labai gerai ir įmušė du įvarčius. Jam trūko nedaug iki trečiojo. Man tikrai patiko mūsų žaidimas, kai dar pirmavome 3-1. Tai buvo vienas geriausių mano matytų žaidimų. Nemanau, kad po šio bjauraus pralaimėjimo mes dar kovojame dėl trečios vietos. Ranocchia rungtynių pabaigoje taip pat neįtikėtinai iš kelių metrų nepataikė į vartus, bet kaip sakoma – kai nesiseka, tai nesiseka“, - užbaigė A.Stramaccioni.


Epizodas su 11 metrų baudiniu (nuo 1:31 min):

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų