Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Scanpix nuotr.

 29-erių metų rusas Chabibas Nurmagomedovas jau ilgą laiką užima aukštą vietą UFC lengvo svorio kategorijos reitinge, bet dar nė karto neturėjo progos kovoti dėl čempiono diržo.

Tokią progą rusui galėtų suteikti žemesnėje – puslengvio – svorio kategorijoje kovojantis amerikietis Maxas Holloway. Dabartinis pasaulio čempionas pareiškė, kad norėtų narve susikauti su rusu.

„Chabibas yra žvėris ir jei aš noriu įsirašyti į MMA istoriją, turiu kovoti prieš tokio lygio oponentus. Net aukšto lygio kovotojai narve prieš Chabibą atrodo kaip mėgėjai. Žmonės man sako, kad Chabibas mane sutriuškintų, bet aš tokias kalbas girdžiu dažnai. Gerbiu Chabibą, bet jei noriu būti geriausias, tuomet turiu kovoti su geriausiais“, - kalbėjo M.Holloway.

Pats C.Nurmagomedovas neseniai pareiškė, kad galėtų kovoti su lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionu Conoru McGregoru už dyką. Tuo tarpu M.Holloway už potencialią kovą su C.Nurmagomedovu norėtų deramo atlygio.

„144 svarai, 155 svarai. Man nesvarbu. Svorio kategoriją suderintume. Gražu girdėti jo kalbas apie norą kovoti su Conoru už dyką, bet aš stengiuosi išgyventi iš kovinio sporto. Auginu sūnų, o jį išleisti į universitetą JAV bus labai brangu. Jei jis nuspręs tapti kovotoju, jį palaikysiu, bet norėčiau, kad jis užaugęs taptų gydytoju ir rūpintųsi manimi po visų karų narve, kuriuos išgyvenau.“

Sportas.lt primena, jog C.Nurmagomedovas dar prieš kovą su brazilu Edsonu Barboza buvo pareiškęs, kad svarsto apie galimybę pereiti į puslengvio svorio kategoriją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų