Vyrų 4x7,5 km estafetės lenktynės | Scanpix nuotr.

Vyrų 4x7,5 km estafetės lenktynės | Scanpix nuotr.

 Vokietijoje tęsiasi penktasis pasaulio biatlono taurės etapas, kuriame penktadienį įvyko vyrų 4x7,5 km estafetės lenktynės.

Lietuvos rinktinė šį kartą nebuvo aplenkta ratu, išvengė baudos ratų, panaudojo 11 papildomų šovinių ir užėmė 21-ą vietą tarp 26 ekipų. Lietuviai distanciją įveikė per 1 val. 19 min. 9.2 sek.

Tomas Kaukėnas pirmajame etape panaudojo 4 papildomus šovinius ir estafetę perdavė 21-as. Vytautas Strolia numušė visus 10 taikinių jau pirmaisiais bandymais ir pakėlė lietuvius į 16-ą poziciją. Karoliui Dombrovskiui prireikė 3 papildomų šovinių ir lietuviai nukrito į 18-ą vietą. Jaunasis Linas Banys šį kartą pasirodė neblogai, panaudojo 4 papildomus šovinius, bet smuktelėjo į 21-ą poziciją.

Auksą iškovojo norvegai Larsas Helge Birkelandas, Tarjei Boe, Emilis Hegle Svendsenas ir Johannesas Thingnesas Boe. Jie panaudojo 7 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 13 min. 11.1 sek. Antri buvo prancūzai (+ 24.9 sek., 6 papildomi šoviniai), o treti – rusai (+ 53.4, 4).

Šeštadienį vyks moterų 4x6 km estafetės lenktynės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.