Ballų spaudos konferencija | Fotodiena/Josvydo Elinsko nuotr.

Ballų spaudos konferencija | Fotodiena/Josvydo Elinsko nuotr.

Su komanda į Vilnių nevykęs jauniausiasis brolis LaMelo Ballas ne itin domėjosi, kaip „Vytautas“ buvo sumindžiotas „Lietuvos ryto“ krepšininkų.

„Nežiūrėjau rungtynių. Mačiau kažkiek ištraukų ir rezultatą. Jie turbūt sužaidė blogas rungtynes, nežinau“, – pareiškė jaunasis krepšininkas.

Amerikietis prieš vaizdo kameras davė interviu, kuriame pasakojo, kaip leidžia dienas Lietuvoje, kalbėjo apie orą ir savo brolių stipriąsias žaidimo puses.

„Kasdien atsikeliu 8 ryto, einu pusryčiauti. Tada žiūriu filmus ar panašiai ir laukiu treniruotės. Man patinka viešbutis, jaučiuosi komfortabiliai“, – ESPN žurnalistui sakė La.Ballas.

Amerikiečiui patiko, kaip jis su šeima buvo pasitikti Vilniaus oro uoste. Jis nesinervino ir nesijaudino, kai reikėjo vykti į kitą šalį ar dalyvauti pirmoje treniruotėje.

„Apie Lietuvą daug negirdėjau. Sakė, jog čia šalta ir nedaug kas kalba angliškai. Iš tikrųjų čia nėra taip šalta, kaip maniau ir daugelis kalba angliškai. Treneris užtektintai kalba, jog jį būtų galima suprasti. Jį galima suprasti vien iš emocijų“, – teigė La.Ballas.

16 metų 191 cm ūgio gynėjas įvardijo, koks jis yra krepšinio aikštėje: „Aš esu greitas, staigus. Galiu pelnyti taškus, galiu perduoti kamuolį draugams – viskas priklauso nuo mačo eigos. Savęs nelyginu su niekuo. Kai kas lygina mane su Curry, bet aš einu savo keliu“.

Jaunuolis atskleidė, jog net nesidomėjo į kokią šalį jis vyksta, tačiau žinojo, kad NBA rungtyniauja du lietuviai.

„Girdėjau, kad NBA žaidžia du žmonės iš Lietuvos. Vienas žaidžia „Raptors“, Vilnius ar kažkaip, o kitas rungtyniauja „Pacers“, – sakė La.Ballas, kurį iškart dėl Jono Valančiūno pataisė žurnalistas.

Amerikietis taip pat nežinojo, kada iš „Vytauto“ gaus savo pirmąjį atlyginimą, bet iškart pabrėžė, jog čia atvyko ne dėl pinigų. Jis taip pat pasidžiaugė, jog jam nereikia lankyti mokyklos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Andrius
2018-01-08 20:53:28
Patinka man sitas sou.
Atsakyti
of
2018-01-08 15:20:08
taigi jis dar tik vaikas :D
Atsakyti
er
2018-01-08 09:24:42
koks asilas, dar su savo padėjėjo bobo šukuosena
Atsakyti

Aurum 1006 km lenktynės

  • „ENEOS 1006 km lenktynių“ veteranas pirmose varžybose dalyvavo su žmona „ENEOS 1006 km lenktynių“ veteranas pirmose varžybose dalyvavo su žmona
  • Prasidėjo „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynės Prasidėjo „1000 km Pärnu powered by Hankook“ lenktynės

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141