Rose Namajunas ir LaVaras Ballas | Organizatorių nuotr.

Rose Namajunas ir LaVaras Ballas | Organizatorių nuotr.

 Ballų šeimynėlė trečiadienio vakarą atskrido į Lietuvą. Visame pasaulyje žinomus krepšininkus oro uoste pasitiko būrys žurnalistų ir smalsuolių.

Skandalingosios šeimynėlės nuotykiai traukia viso pasaulio žiniasklaidos dėmesį. Ypač didelį dėmesį jiems skiria JAV portalai. „TMZ Sports“ žurnalistai kreipėsi į lietuvių kilmės kovotoją UFC pasaulio čempionę Rose Namajunas, kuri ne kartą viešėjo Lietuvoje ir pasidalino savo patarimais, kaip Ballams išgyventi Lietuvoje.

„Lietuvoje netrūksta gero maisto, gėrimų, gražių merginų ir audringų vakarėlių, bet nuo jų reikėtų laikytis atokiau. Žiemos čia gana šaltos. Aš Lietuvoje dažniausiai būnu vasarą, tada keliaujame į paplūdimį, kur labai gražu ir malonu pasisėdėti. Galima smagiai praleisti laiką nuotykių parkuose, laipioti po medžius ir pan. Krepšinis ten yra kaip religija. Jei žaisi krepšinį, tave mylės. Dauguma žmonių Lietuvoje kalba angliškai, tad tai nebus problema. Mano širdies draugas žino tik tris lietuviškus žodžius ir jam to užteko“, - kalbėjo R.Namajunas, kuriai keletą patarimų davė ir šalia buvusi mama.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


girlsdoporn
2018-01-04 13:37:25
saunuole rose! ja turetume pasitikt oro uoste groztqnt o ne ballu vaikus.
Atsakyti
fpiz-2
2018-01-05 05:52:30
Nx jai tas demesys. Pakanka jai demesio ir USA, bent jau as tokioj situacijoj, atvykes i Lietuva, noreciau jaustis kaip namie, o ne kaip koks egzotiskas zoologijos sodo gyventojas... NOrs ka as zn...

Aurum 1006 km lenktynės


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141