Laurynas Stonkus | Organizatorių nuotr.

Laurynas Stonkus | Organizatorių nuotr.

 Laurynas Stonkus - 25-erių metų puolėjas, tikras jonavietis, pradės jau 9-tąjį sezoną vilkėdamas FK „Jonava" marškinėlius. Futbolininkas tikina, jog dėl savo miesto padarytų viską. Susipažinkite su Laurynu artimiau!

Trumpai papasakok apie save, Laurynai:

„Esu tikras jonavietis - čia gimiau, augau, o dabar ginu miesto garbę futbolo aikštėje ir už jos ribų. Savo komandai atstovauju jau devintąjį sezoną. Žingsnis po žingsnio ėjome link savo tikslo, pradedant nuo I lygos kovų, sunkiu darbu išsikovojome teisę žaisti A lygoje ir dabar siekiame aukščiausių rezultatų būtent čia, taip garsindami Jonavą."

O koks esi žmogus, kuomet nebėgioji ant vėjos?

„Džiaugiuosi savo komunikabilumu - labai mėgstu bendrauti, pažinti naujus žmonės. Man tiesiog patinka šnekėtis - nesvarbu, ar tai jaunas žmogus, ar vyresnis, ar grupė, ar vienas."

Pereikime daugiau prie futbolo - papasakok plačiau apie savo kelią iki profesionalaus futbolo.

„Pirmoje klasėje į mokykla atėjo treneris Gediminas Zdanevičius ir pakvietė lankyti futbolo treniruotes. Taip į treniruotes žygiavau nuo pat septynerių, sekėsi neblogai, sunkiai dirbau, teko garbė žaisti Lietuvos jaunimo rinktinėse, o svarbiausia, jog kartu su savo miesto komanda pavyko pasiekti A lygą."

O kokiu save laikai aikštėje šiuo metu?

„Apie save šnekėti sunkiausia. Tačiau manau, jog stengiuosi būti lyderiu aikštėje, vesti komanda tinkama kryptimi, ir žinoma - pasitikiu savo jėgomis užbaigiant atakas."

Kokios mintys ateina į galvą, kuomet išgirsti žodžius - Jonavos futbolas?

„Stonkus! O jei rimčiau - man tai yra viskas. Čia mano miestas, mano draugai ir giminės, kuriame mane pažįsta ir rūpinasi, klausia, ar žaisiu sekantį sezoną už miesto komandą. Aš čia užaugau, mokiausi futbolo paslapčių, todėl jaučiuosi skolingas ir stengiuosi atiduoti viską dėl Jonavos futbolo. Mano širdis priklauso jam."

Kalbant apie šį sezoną - kokius asmeninius tikslus esi išsikėlęs?

„Esu puolėjas - norisi įmušti kuo daugiau įvarčių, o jei viskas seksis gerai - tapti vienu iš rezultatyviausių lygos futbolininkų."

Ką manai apie šio sezono komandą?

„Džiaugiuosi, jog išliko daug žaidėjų iš praeito sezono - pakyli atmosferą, bendrystė jaučiasi jau nuo pat pirmos treniruotės, tad manau, jog tai gali tik padėti demonstruoti geresnį žaidimą. Tikiu  mūsų komanda ir stengsimės pasirodyti kuo geriau, atnešdami gerų emocijų Jonavos miestui."

Ko palinkėtumei miesto žmonėms, sirgaliams?

„Kuo dažniau lankytis stadione ir palaikyti mūsų komandą - laimint džiaugtis kartu, o pralaimint nenusisukti ir toliau tikėti pergalėmis."

Laurynas ir FK „Jonava" pasiruošimą sezonui pradėjo jau šiandien - sausio 3-iąją.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-23 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Nevėžis“
09-24 „CBET“ 18:30 „Rytas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Palanga 17 : 00 Riteriai
Tre 09-25 Stumbras 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Žalgiris 19 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141