Antoine'as Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine'as Griezmannas | Scanpix nuotr.

Ilgai lauktas žiemos perėjimų langas jau atsidarė, o jo metu klubai galės pirkti bei parduoti žaidėjus. Sausio mėnesis žada būti kaip niekada intriguojantis bei jau dabar sulaukia nemažai ažiotažo visame pasaulyje.

Norėdami parodyti, kurie žaidėjai jau artimiausiu gali pakeisti dabartines ekipas, pristatome dešimtuką futbolininkų, kurie žiemos perėjimų lango metu greičiausiai pakeis dabartinę žaidimo vietą. Sąrašą, kurį sudarė The Guardian, sudaro įvairaus rango žaidėjai - nuo Antoine‘o Griezmanno iki Hervingo Lozano ir Steveno N‘Zonzi.

Thomas Lemaras | Scanpix nuotr.

Thomas Lemaras | Scanpix nuotr.

Thomas Lemaras, „Monaco“

Nepaisant to, kad praeitą vasarą Londono „Arsenal“ nesugebėjo įsigyti Prancūzijos rinktinės ir „Monaco“ klubo žvaigždės T.Lemaro, už jaunąjį atakuojantį krašto saugą anglų klubo strategas Arsene‘as Wengeras siūlė net 92 milijonus svarų. Pasiūlymo dydis parodė, kad A.Wengeras labai vertina 22 metų prancūzą, tačiau „Arsenal“ klubas ne vienintelis, kuris nori savo gretose matyti šį žaidėją.

Savo komandoje T.Lemarą nori išvysti „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ strategai, nors apie žaidėjo tikimybę palikti Monaką neigiamai kalbėjo klubo vice prezidentas Vadimas Vasiljevas. Jis pranešė, kad žaidėjas šią žiemą niekur nekeliaus nepaisant vasaros išpardavimų. Nepaisant šių pareiškimų, dosnus pasiūlymas iš Anglijos gali priversti pakeisti savo poziciją dėl T.Lemaro pardavimo.

Numatoma perėjimo vertė: 90 – 100 mln. svarų.

Antoine Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine Griezmannas, Madrido „Atletico“

Po naujos sutarties pasirašymo nedingo jausmas, kad perėjimas anksčiau ar vėliau vis tiek įvyks. Palikti Madridą ir savo komandos draugus prieš persikeliant į naują „matrasinių“ stadioną „Wanda Metropolitano“ būtų negarbinga. Užsienio žiniasklaida vis daugiau praneša apie A.Griezmanno išvykimą jau šią žiemą.

Tarp klubų, pasiruošusių išmokėti sutartyje numatytą išpirkos sumą, atsirado „Barcelona“. Katalonai, nepaisant problemų su „Atletico“ vadovais bei pačia FIFA organizacija, gali sumokėti 100 mln. eurų. „Atletico“ atstovai pranešė, kad katalonai specialiai pradėjo derybas su A.Griezmannu tam, kad sutrukdytų Madrido klubui kovoti dėl Ispanijos „La Liga“ čempionų titulo.

Praeitą vasarą arčiausiai prancūzo įsigijimo buvo „Manchester United“, tačiau anglų klubo atstovai suabejojo, A.Griezmanno rezultatyvumas sumažėjo, tačiau abejoti jo meistriškumu negalima. Puolėjas ne kartą įrodė ko yra vertas.

Numatoma perėjimo vertė: 88 mln. svarų.

N.Fekiro džiaugsmas pelnius įvartį | Scanpix nuotr.

N.Fekiro džiaugsmas pelnius įvartį | Scanpix nuotr.

Nabilis Fekiras, Liono „Olympique“

N.Fekiro kelias buvo ilgas ir sunkus. Būdamas 12 metų jis prisijungė prie Liono klubo futbolo akademijos, 24 metų atakuojantis saugas didžiausią 2015/16 metų sezono dalį praleido dėl kelio problemų. Žaidėjas papuolė į Madrido „Real“ akiratį, ispanai buvo pasiruošę įsigyti prancūzą, tačiau „Olympique“ klubą paliko puolėjas Alexanderis Lacazette‘as, žaidėjas persikraustė į „Arsenal“ klubą.

N.Fekiras iškart tapo komandos lyderiu - šiame sezone atstovaudamas „Olympique“ klubą per 22 rungtynes jis pelnė 15 įvarčių ir 3 kartus asistavo komandos draugams. Tarp pretendentų įsigyti žaidėją atsirado ir „Arsenal“, tačiau prancūzų klubo prezidentas Jeanas-Michelis Aulas pasižymi tuo, kad greitai savo komandos lyderių jis nepaleidžia.

N.Fekiro dabartinė sutartis galioja dar du metus, pasiūlymas turi būti labai dosnus, kad atakuojantis saugas paliktų Prancūzijos „Ligue 1“.

Numatoma perėjimo vertė: 60 mln. svarų.

Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius, Romos „Lazio“

Jeigu tikėtume užsienio žiniasklaidos pranešimais, tai šiuo serbu domisi „Manchester United“, Paryžiaus PSG ir Turino „Juventus“ klubai. Žaidėjas atkreipė į save dėmesį šį sezoną puikiai atstovaudamas „Lazio“ klube.

„Seržantu“ pramintas už savo fizinį pasirengimą atakuojantis saugas gali sužaisti skirtingose centro pozicijose. Šį sezoną per 23 rungtynes serbas pelnė 7 įvarčius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Ispanijoje gimęs serbas šiais metais debiutavo už Serbijos futbolo rinktinę ir garantavo sau kelionę į pasaulio futbolo čempionatą.

S.Milinkovičių-Savičių labiausiai savo gretose nori matyt Thiago Mottai ieškantis pakeitimo PSG klubas, Prancūzijos milžinai yra pasiruošę sumokėti apie 100 mln. svarų, pranešama, kad ties perėjimu dirbs visiems žinomas futbolo agentas Jorge Mendešas.

Numatoma perėjimo vertė: 50 mln. svarų.

Malcomas | Scanpix nuotr.

Malcomas | Scanpix nuotr.

Malcomas, „Bordeaux“

2016 metų žiemą daug kam kilo klausimų kodėl brazilas Malcomas atsisakė vesti derybas su „Arsenal“ ir „Manchester City“ klubais. Atakuojantis „Corinthians“ saugas pasirinko Prancūzijos lygos vidutiniokus „Bordeaux“. Tokį pasirinkimą žaidėjas argumentavo tuo, kad prancūzų klubas sėkmingai padėjo daugumai Pietų Amerikos futbolininkų žengti pirmąjį žingsnį Europoje.

Perėjimas į „Bordeaux“ pilnai atsipirko. Malcomas gali rungtyniauti skirtingose puolimo pozicijose, universalus brazilas šį sezoną per 20 rungtynių pelnė 7 įvarčius ir 4 kartus padėjo savo komandos draugams. Savo gretose Malcomą nori matyti „Manchester United“ strategas Jose Mourinho, klubas siūlė 30 mln. svarų, tačiau „Bordeaux“ vadovai atsisakė toliau vesti derybas. Dabartinė Malcomo sutartis galioja dar vienerius metus, norintiems įsigyti teks palaukti kitos vasaros.

Numatoma perėjimo vertė: 40 mln. svarų.

Hirvingas Lozano | Scanpix nuotr.

Hirvingas Lozano | Scanpix nuotr.

Hirvingas Lozano, Eindhoveno „PSV“

Meksikietis puikiai pradėjo savo karjerą Europoje. H.Lozano prisijungė prie „PSV“ klubo iš „Pachuca“, sutartis galioja 6 metus. Per 16 rungtynių atakuojantis saugas pelnė 11 įvarčių ir tapo pirmosios Olandijos čempionato pusės rezultatyviausiu žaidėju.

Toks rezultatyvumas neliko nepastebėtas, meksikiečiu susidomėjo „Arsenal“. Anglų klubas H.Lozano mato kaip alternatyvą Alexisui Sanchezui, kuris artimiausiu metu gali persikelti į „Manchester City“ gretas. Žaidėju taip pat domisi „Liverpool“ klubas.

H.Lozano puikiai atstovauja ne tik olandų klubui, rinktinėje žaidėjas jau spėjo pasižymėti keturis kartus.

Numatoma perėjimo vertė: 40 mln. svarų.

Ryanas Sessegnonas | Scanpix nuotr.

Ryanas Sessegnonas | Scanpix nuotr.

Ryanas Sessegnonas, Londono „Fulham“

„Fulham“ klubo atstovai gali didžiuotis tuo, kad praeitą vasarą spėjo pasirašyti su jaunuoliu 3 metų trukmės sutartį. Savo pirmajame sezone profesionaliame lygyje jis jau pelnė 5 įvarčius ir 3 kartus padėjo savo komandos draugams.

Manoma, kad žaidėjas neatidirbs savo sutarties laikotarpio iki pat galo. 17 metų žaidėjas pribloškė futbolo bendruomenę, kai U-19 Europos čempionate tapo rezultatyviausiu žaidėju. Šį sezoną R.Sessegnono žaidimą už „Fulham“ komandą stebėjo „Real“ klubo skautai.

Labiausiai kairiojo krašto gynėju susidomėjo Londono „Tottenham“ ir „Manchester United“. Manoma, kad „Fulham“ nesugebės išlaikyti savo talento ir žaidėjas gali persikelti kitur už 30 mln. svarų.

Numatoma perėjimo vertė: 30 mln. svarų.

Rossas Barkley | Scanpix nuotr.

Rossas Barkley | Scanpix nuotr.

Rossas Barkley, Liverpulio „Everton“

Saugas ne kartą buvo pareiškęs, kad nori palikti dabartinį klubą. „Everton“ vadovybės siūlomas sutartis R.Barkley atmetinėjo, šiuo metu žaidėjas vis dar gydosi sezono pradžioje patirtas traumas ir laukia pasiūlymo iš praeitų metų Anglijos „Premier“ lygos čempionų.

Taip pat anglu vasarą susidomėjo „Tottenham“ klubas, R.Barkley turėtų pakeisti senstantį Mousą Dembele aikštės viduryje. Ar kas norės mokėti daugiau nei 25 mln. svarų yra ginčytina, nes dabartinė žaidėjo sutartis su klubu galioja vos 6 mėnesius. „Everton“ klubas gali sutikti ir su mažesne kaina, nes artėjančia vasarą klubas už žaidėją negaus nei cento.

Numatoma perėjimo vertė: 25 mln. svarų.

Stevenas N'Zonzi | Scanpix nuotr.

Stevenas N'Zonzi | Scanpix nuotr.

Stevenas N‘Zonzi, „Sevilla“

29 metų saugas šiais metais pirmą kartą buvo iškviestas atstovauti Prancūzijos rinktinei. Nuo lapkričio mėnesio buvęs „Stoke City“ ir „Blackburn“ žaidėjas nesužaidė nei vienų rungtynių už ispanų klubą.

„Sevilla“ stratego Eduardo Berizzo atsistatydinimas gali uždaryti duris į pagrindinę komandos sudėtį, žaidėju domisi daug anglų klubų. Tarp pirmųjų klubų, pareiškusių norą įsigyti žaidėją yra Davido Moyeso vadovaujamas „West Ham“ ir Samo Allardyce‘o „Everton“ ekipos.

Perėjimo kaina gali siekti apie 20 mln. svarų, toks pasiūlymas gali sugundyti „Sevilla“ atstovus, kurie pratęsė sutartį su S.N‘Zonzi, kad atbaidytų „Juventus“ klubą.

Numatoma perėjimo vertė: 20 mln. svarų.

 

Firminas Ndombe Mubele

Firminas Ndombe Mubele

 

Firmin Ndombe Mubele, „Rennes“

Kai F.N.Mubele praeitais metais atvyko į Prancūziją, visi tikėjosi, kad jis sėkmingai pakeis į Dortmundo „Borussia“ išvykusį Ousmane‘ą Dembele. Kol vienas brangiausių žaidėjų futbolo istorijoje gydosi savo traumas Barselonoje, F.N.Mubele tapo vienu svarbiausių Sabri Lamouchi vadovaujamo „Rennes“ žaidėju.

Per 16 rungtynių atakuojantis krašto saugas pelnė 5 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. F.N.Mubele žaidimas atkreipė į save tokių Anglijos klubų dėmesį, kaip „Newcastle“, „West Brom“, „Swansea“ bei „Bournemouth“.

Numatoma perėjimo vertė: 10 mln. svarų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-08 Chelsea 20 : 00 Everton
Pir 03-08 West Ham United 22 : 00 Leeds United
Tre 03-10 Manchester City 20 : 00 Southampton