„Neptūnas“
Ilgoji pertrauka
38
:
37
Atsinaujins po sek
„Dzūkija“
„Inter“ - „Lazio“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Inter“ - „Lazio“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Centrinėse Italijos „Serie A“ turnyro 19-ojo turo rungtynėse šiandien jėgas tarpusavyje išmėgino „Inter“ ir „Lazio“ komandos. Į aukštas pozicijas besitaikančios ekipos išsiskyrė taikiai - mačas baigėsi rezultatu 0:0.

Akistata vyko apylygiai - minimali kamuolio kontrolės persvara priklausė namuose žaidusiai „Inter“ komandai (53% prieš 47%). Vis dėlto, daugiau smūgių į vartų pusę (12 prieš 10) bei į vartų plotą (4 prieš 3) atliko „Lazio“ futbolininkai.

Kitos rungtynės:

„Verona“ 1 - 3 „Juventus“

6' [0 - 1] B.Matuidi

59' [1 - 1] M.Caceres

72' [1 - 2] P.Dybala

77' [1 - 3] P.Dybala

Turnyrinė lentelė:

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Atalanta 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Benevento 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Bologna 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Cagliari 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Crotone 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Fiorentina 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Genoa 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Hellas Verona 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Internazionale 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Juventus 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Lazio 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Milan 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Napoli 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Parma 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Roma 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Sampdoria 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Sassuolo 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Spezia 0 0 0 0 0 0 +0 0
19 Torino 0 0 0 0 0 0 +0 0
20 Udinese 0 0 0 0 0 0 +0 0

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-19 „Lakers“ 04:00 „Nuggets“
09-20 „Heat“ 03:30 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga