Westbrookas ir Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Nepaisant to, jog Giannis Antetokounmpo lemiamoje atakoje užmynė ant užribio linijos, puolėjas išplėšė Milvokio „Buks“ (19/15) komandai dramatišką pergalę.

Jasono Kiddo auklėtiniai svečiuose 97:95 (38:18, 20:26, 15:23, 24:28) įveikė Oklahomos „Thunder“ (20/16) ekipą.

G.Antetokounmpo pelnė 23 taškus, įskaitant ir pergalingą metimą iš po krepšio per Russellą Westbrooką. Jis prasiverždamas link krepšio mynė užribio liniją.

„Thunder“ komanda po šios atakos reikalavo vaizdo peržiūros, tačiau ji nebuvo galima ir pergalę šventė „Bucks“ krepšininkai. Taip pat nutrūko „Thunder“ šešių pergalių serija.

R.Westbrookas pralaimėjusiems pelnė 40 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus. Jis likus žaisti 4,7 sekundėms pataikė rezultatą išlyginusį tritaškį.

Šiąnakt „Thunder“ žaidė be Paulo George‘o, kuris mačą praleido dėl kelio skausmų.

Milvokio klubas antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 41-19. „Thunder“ visas rungtynes buvo besivejančiųjų vaidmenyje ir tik paskutinę mačo minutę R.Westbrooko tritaškis buvo išlyginęs rezultatą.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 23 (10/16 dvit., 3/4 baud., 12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 20, Johnas Hensonas 18, Tony Snellas 15, Ericas Bledsoe 8.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 40 (14/25 dvit., 2/9 trit., 6/9 baud., 14 atk. kam., 9 rez. perd.), Carmelo Anthony ir Jerami Grantas po 12, Raymondas Feltonas 10, Stevenas Adamsas 6.

Asd
2017-12-30 19:35:18
Prie ko cia tie asistai idiote tu? Islygink wesbrokas rezultata ir ne jis nealsigyne paskutine ataka nuo gianio o jo komandos draugas:)) o teisejai gandonai grynai per kiekvienas rungtynes failina