Žygimantas Skučas | Fotodiena nuotr.

Žygimantas Skučas | Fotodiena nuotr.

Duobėje esančio Panevėžio „Lietkabelio“ prieš didžiąsias metų šventes laukia labai sudėtingas uždavinys – sustabdyti vis geriau atrodantį Vilniaus „Lietuvos rytą“. Keturių pralaimėjimų serijoje paskendę panevėžiečiai šiandien mėgins nutraukti šią nemalonią atkarpą.

LKL.LT kartu su lažybų bendrove „Betsafe“ pateikia šio ir kitų 16-ojo „Betsafe–LKL“ pirmenybių turo rungtynių prognozę.

Pastarąjį kartą „Betsafe-LKL“ pirmenybėse „Lietkabelis“ triumfavo lapkričio 12-ąją, kuomet išvykoje įveikė „Nevėžį“. Tuomet sekė pralaimėjimai „Žalgiriui“, „Neptūnui“, „Vytautui“ bei „Juventus“, o iš antrosios turnyrinės lentelės pozicijos panevėžiečiai nukrito į ketvirtąją. Žaidimu nepatenkinti „Lietkabelio“ vadovai duris parodė ir strategui Artūrui Štalbergui.

„Liūdna, bet nenuleidžiam rankų ir judame į priekį, – apie nesėkmių seriją tinklalapiui LKL.LT teigė „Lietkabelio“ puolėjas Žygimantas Skučas. – Trenerio atleidimas mus kažkiek išmušė komandą iš vėžių, bet dabar judame gera linkme.“

Nutraukti nesėkmingą ruožą „Lietkabeliui“ šiandien bus labai sudėtinga. Į Panevėžį atvyksta vis geriau atrodantis „Lietuvos rytas“.

Rimas Kurtinaitis po pergalės Europos taurėje prieš Berlyno ALBA pasidžiaugė, kad darbas davė vaisių ir vilniečiai pagaliau turi komandą. Tą rodo ir statistika: „Lietuvos rytas“ per pastarąsias penkerias Europos taurės rungtynes triumfavo keturiskart, o vietiniame čempionate Kaune parbloškė ir „Žalgirį“.

„Lietuvos rytas“ palieka labai gerą įspūdį, – sakė Ž. Skučas. – Vilniečiai „Neptūno“ žaidėjais užkišo kai kurias savo spragas ir tapo dar geresne komanda. „Lietuvos rytas“ šiuo metu demonstruoja gerą formą ir gerą krepšinį. Prieš tokią komandą laimėti būtų dar smagiau.“

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų