Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Sergejus Milinkovičius-Savičius | Scanpix nuotr.

Romos „Lazio“ strategas Simone Inzaghi papasakojo apie kitų Europos klubų susidomėjimą „Lazio“ atakuojančiu saugu Sergejumi Milinkovičiumi-Savičiumi ir vylėsi, kad šis taps netgi geresniu už „Manchester United“ lyderį Paulį Pogbą.

„Sergejui vos 22 metai, jam viskas klostosi puikiai, tad yra normalu, kad juo susidomėjo stiprūs klubai Europoje. Aš dažnai su juo bendrauju ir matau, kad jam labai patinka mūsų komandoje.

Jis supranta, kad jeigu kitas klubas norės jį įsigyti, turės kalbėtis su „Lazio“ vadovais. Žinoma, aš džiaugiuosi, kai kitos komandos susidomi mūsų žaidėjais, tai reiškia, kad mes judame tinkama linkme, bet šiuo momentu Sergejus džiaugiasi žaidimu „Lazio“.

Praeitą sezoną jis pasirašė ilgalaikį kontraktą. Mes kalbame apie jauną žaidėją, kuris turi nuostabią techniką ir yra puikiai pasiruošęs fiziškai, kartais kitiems futbolininkams trūksta arba technikos, arba fizinio pasiruošimo.

Dėl to S.Milinkovičių-Savičių labai vertinu ir tikiuosi, kad jis taps geresniu už Paulį Pogbą, kuris taip pat be jokių abejonių įeina į geriausiųjų sąrašą“, - pasakojo S.Inzaghi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.