Stefanas de Vrijis | Scanpix nuotr.

Stefanas de Vrijis | Scanpix nuotr.

Olandijos rinktines ir „Lazio“ klubo gynėjas Stefanas de Vrij gali palikti klubą kaip laisvasis agentas. Žaidėjas nenori pratęsti naujos sutarties su Romos klubu, nes jo manymu sutartyje numatyta išpirkos suma yra per didelė.

S.de Vrij dabartinė sutartis su „Lazio“ klubu galioja iki 2018 metų vasaros, tačiau jau šią žiemą žaidėjas turi teisę pradėti derybas su kitais klubais. Olandas pateko į tokių klubų akiratį kaip „Barcelona“, Milano „Inter“ ir Turino „Juventus“. Apie prisijungimą prie Milano klubo daug kalbėjo „Inter“ vadovai, manoma, kad klubas bandys įsigyti žaidėją jau šią žiemą.

S.de Vrij nenori pasirašyti naujos sutarties su dabartiniu klubu dėl vadovų noro įtraukti į naują sutartį išpirkos sumą, kuri sieks 25-30 milijonų eurų. Pasak S.de Vrij, tokia suma atbaidys stipresnius klubus. Žaidėjas ir agentas nori, kad išpirkos suma būtų sumažinta bent iki 15-20 milijonų eurų.

„Lazio“ 2014-ais metais S.de Vrij įsigijo už 7 milijonus eurų iš Rotterdamo „Feyenoord“ klubo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.