Natalija Paulauskaitė | Scanpix nuotr.

Natalija Paulauskaitė | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Austrijoje baigėsi trečiasis šio sezono pasaulio biatlono sąjungos (IBU) taurės etapas, kurį vainikavo dvejos estafetės lenktynės.

Dviejų asmenų mišrioje estafetėje sėkmingai pasirodė lietuviai Natalija Paulauskaitė ir Rokas Suslavičius. Jie išvengė baudos ratų, panaudojo tik 7 papildomus šovinius ir finišavo per 42 min. 3.5 sek. Lietuviai nebuvo aplenkti visu ratu, o tarp 29 komandų užėmė 16-ą vietą. Nugalėjo rusai Kristina Rezcova ir Aleksejus Volkovas (39:07.2 min., 0 baudos ratų + 5 papildomi šoviniai).

Įprasto formato (2x6 km ir 2x7,5 km) mišrioje estafetėje lietuviams sekėsi prasčiau. Ana Jesipionok panaudojo 2 papildomus šovinius ir savo etapą baigė 23-ia, Raminta Dindaitė vėliau išlaikė šią poziciją, bet suko baudos ratą, panaudojo 5 papildomus šovinius ir buvo aplenkta visu ratu. Linas Banys su Deividu Demkovu į trasą taip ir negalėjo pajudėti. Pergalę šventė norvegai Emilie Kalkenberg, Karoline Knotten, Vetle Christiansenas ir Vegardas Gjermundshaugas (1:10:44.9, 0+7).

Ketvirtasis IBU taurės etapas sausio 6-7 dienomis vyks Slovakijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.