Vidas Blekaitis ir Žydrūnas Savickas | Organizatorių nuotr.

Vidas Blekaitis ir Žydrūnas Savickas | Organizatorių nuotr.

 Šeštadienį JAV prasidėjo pasaulio galiūnų žaidynės „Official Strongman Games 2017“, kuriose veteranų kategorijoje dalyvauja ir du garsūs lietuviai – Žydrūnas Savickas bei Vidas Blekaitis.

Po trijų rungčių abu lietuviai užėmė dvi pirmąsias vietas. Lyderiavo V.Blekaitis su 71 tašku, o Ž.Savickas turėjo tik minimalų deficitą ir buvo surinkęs 70 tšk.

Varžybų lyderis pasikeitė po ketvirtosios rungties – svorių nešimo estafetės. Joje Ž.Savickas užfiksavo 36.94 sek. laiką ir buvo pats greičiausias, V.Blekaitis liko ketvirtas. Jį dar aplenkė Kenas McClellandas (43.88 sek.) ir Nickas Bestas (60 sek.).

Ž.Savickas su 94 taškais tapo bendros įskaitos lyderiu. Už jo rikiuojasi V.Blekaitis (92), K.McClellandas (85) ir N.Bestas (81,5).

10 geriausių sportininkų pateko į antrąją varžybų dieną. Sekmadienį vyks sunkvežimio tempimo ir akmenų sukėlimo rungtys.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai

Pasaulio futbolo čempionatas 2018

Aurum 1006 km lenktynės

  • Lenktynių nugalėtojus ir prizininkus pasitiks „Mis Racing 2017“ Lenktynių nugalėtojus ir prizininkus pasitiks „Mis Racing 2017“
  • Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos Drifto varžybose – kraują stingdančios kovos

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141