Vytautas Strolia | Scanpix nuotr.

Vytautas Strolia | Scanpix nuotr.

 Prancūzijoje šeštadienį pratęstas trečiasis šio sezono pasaulio biatlono taurės etapas. Tiek moterys, tiek vyrai šeštadienį varžėsi persekiojimo lenktynėse.

Vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse laimėjo iš pirmos vietos startavęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe (32:52.7 min., 0 baudos ratų). Be klaidų šaudęs norvegas savo varžovams nepaliko vilčių kovoti dėl pergalės. Prancūzas Martinas Fourcade‘as prašovė 2 kartus ir atsiliko 1 min. 1.4 sek. Trečias finišavo iš šeštos vietos startavęs rusas Antonas Šipulinas (+ 1:10.5, 1).

Lietuvis Vytautas Strolia prašovė net 6 kartus ir tai sutrukdė jam kilti aukštyn. Iš 49-os vietos startavęs lietuvis užėmė 54-ą vietą (+ 6:27.4, 6).

Kiek anksčiau šeštadienį vyko moterų 10 km persekiojimo lenktynės. Jas laimėjo vokietė Laura Dahlmeier (30:09.9 min., 1 baudos ratas). Antra liko iš pirmos vietos startavusi, bet labai prastai šaudžiusi Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina (+ 14.0, 4), o trečia buvo italė Lisa Vittozzi (31.8, 1). Lietuvės į šias lenktynes nepateko.

Sekmadienį pasaulio taurės etapą užbaigs vyrų ir moterų bendro starto lenktynės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.