Anastasija Šeršniova | hockey.lt nuotr.

Anastasija Šeršniova | hockey.lt nuotr.

Didžiausias Lietuvoje sporto portalas „Sportas.lt“ pristato rinkimus, kuriuose lankytojai galės išrinkti 2017 m. geriausią sporto šaką, metų talentą, geriausią sporto renginį Lietuvoje ir įsimintiniausią metų Lietuvos sporto momentą.

Siūlėme išrinkti, kuris jaunasis Lietuvos sportininkas labiausiai pasižymėjo 2017 m. Po labai atkaklaus balsavimo „Sportas.lt“ lankytojai nugalėtoja išrinko pirmąją profesionalią Lietuvos ledo ritulininkę Anastasiją Šeršniovą, gavusią 36,84 proc. balsų. Nežymiai nuo jos atsiliko Lietuvos dziudo viltis Justina Kmieliauskaitė (34,11 proc.), šiemet tapusi Europos jaunimo festivalio vicečempione. Trečią vietą užėmė Europos jaunių imtynių čempionato bronzos medalininkė Kamilė Gaučaitė (7,71 proc.). „Sportas.lt“ dėkoja visiems balsavusiems ir išreiškusiems savo nuomonę.

Kitų sportininkų užimtos vietos:

4. Arnas Velička 6,46 proc.

5. Salvijus Ramanauskas 6,24.

6. Urtė Bačianskaitė 4,53.

7. Lukas Kačinskas 1,65.

8. Medardas Stankevičius 0,82.

9. Gitana Kasparavičiūtė 0,57.

10-11. Aleksandras Trofimčiukas 0,45.

10-11. Greta Sadauskaitė 0.45.

12. Džiugas Gavrilčikas 0,18.

Primename siūlytus kandidatus:

Arnas Velička

Arnas Velička | FIBA nuotr.

Arnas Velička | FIBA nuotr.

Lietuvos krepšinio viltis A.Velička šiemet svariausiai prisidėjo prie to, kad mūsų šalies jaunių (iki 18 metų) rinktinė iškovotų Europos čempionato bronzą. Ketvirtfinalyje jis atliko trigubą dublį ir dominavo visose srityse: A.Velička buvo rezultatyviausias, daugiausiai kamuolių atkovojantis ir daugiausiai rezultatyvių perdavimų atliekantis rinktinės žaidėjas. Lietuvis ne veltui buvo išrinktas ir į simbolinį geriausių čempionato žaidėjų penketuką.

Urtė Bačianskaitė

Urtė Bačianskaitė | Youtube.com nuotr.

Urtė Bačianskaitė | Youtube.com nuotr.

17-metė lietuvė šiemet padarė, ko laukėme net 10 metų. U.Bačianskaitė pasaulio jaunių lengvosios atletikos čempionato septynkovėje surinko 5647 taškus, užėmė trečią vietą ir tapo vos antra lietuve po Andriaus Gudžiaus per istoriją, iškovojusia tokio čempionato medalį. Negana to, U.Bačianskaitės pasiektas rezultatas tapo nauju Lietuvos šešiolikmečių, septyniolikmečių ir aštuoniolikmečių rekordu.

Aleksandras Trofimčiukas

Aleksandras Trofimčiukas | Organizatorių nuotr.

Aleksandras Trofimčiukas | Organizatorių nuotr.

Pirmus metus jaunių amžiaus kategorijoje kovojęs lietuvis „driokstelėjo“ Europos čempionate. Vos 15-os metų sulaukęs A.Trofimčiukas Europos jaunių bokso čempionato pusfinalyje vienbalsiu teisėjų sprendimu pamokė varžovą iš Bulgarijos ir tik didžiajame finale nusileido oponentui iš Rusijos. Lietuvos boksininkui atiteko Europos jaunių čempionato sidabras.

Gitana Kasparavičiūtė

Gita Čečienė su auklėtinėmis Gitana Kasparavičiūte ir Vaiga Čečyte | Organizatorių nuotr.

Gita Čečienė su auklėtinėmis Gitana Kasparavičiūte ir Vaiga Čečyte | Organizatorių nuotr.

Šiemet G.Kasparavičiūtė pasiekė didžiausią karjeros laimėjimą, tapdama pasaulio jaunių sambo vicečempione. Savo amžiaus grupės elite ji išlieka jau ne vienerius metus. 2015 m. ji tapo Europos jaunučių vicečempione, o pernai iškovojo Europos jaunių čempionato bronzą.

Kamilė Gaučaitė

Kamilė Gaučaitė | imtynes.lt nuotr.

Kamilė Gaučaitė | imtynes.lt nuotr.

Dėmesį į save K.Gaučaitė atkreipė dar pernai, iškovodama pasaulio jaunių imtynių čempionato bronzą. Šiemet Lietuvos imtynininkė vėl džiugino solidžiais rezultatais. Europos jaunių imtynių čempionate ji iškovojo bronzą, laimėjo imtynių turnyrus Baltarusijos ir Lenkijoje, o Latvijoje pasidabino bronza.

Salvijus Ramanauskas

Salvijus Ramanauskas | Organizatorių nuotr.

Salvijus Ramanauskas | Organizatorių nuotr.

S.Ramanauskas šiemet tapo pirmu lietuviu per istoriją, iškovojusiu Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio auksą. 17-metis lietuvis ir toliau skynė aukso medalius „Danubia“ serijos jaunimo varžybose bei spėjo išmėginti jėgas elitinėse greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybose – pasaulio čempionate ir pasaulio taurės etapuose.

Greta Sadauskaitė

Greta Sadauskaitė | Organizatorių nuotr.

Greta Sadauskaitė | Organizatorių nuotr.

G.Sadauskaitei dar tik 18 metų, bet ji jau yra viena iš Vilniaus „Eglės-Šviesos-SM Tauro“ lyderių bei tampa vis svarbesne Lietuvos moterų rankinio rinktinės dalimi. 2017 m. pabaigoje G.Sadauskaitė padėjo Lietuvos rinktinei sėkmingai startuoti Europos čempionato atrankoje. Lietuvės išvykoje netikėtai sužaidė lygiosiomis – 26:26 – su galinga Vokietijos rinktine, o G.Sadauskaitė tąkart pelnė 2 įvarčius.

Džiugas Gavrilčikas

Lietuvos beisbolo rinktinės triumfas | Youtube.com nuotr.

Lietuvos beisbolo rinktinės triumfas | Youtube.com nuotr.

18-mečiui Lietuvos beisbolininkui šie metai buvo labai turiningi. Jis kartu su Lietuvos vyrų rinktine triumfavo Europos B diviziono B grupės varžybose, pasiekdami geriausią rezultatą šalies beisbolo istorijoje. D.Gavrilčikas netgi pelnė tašką grupės rungtynėse prieš pagrindinius konkurentus rusus. Jis taip pat žaidė Europos jaunimo (iki 23 metų) beisbolo čempionate, kur su 3 taškais buvo rezultatyviausias Lietuvos rinktinės žaidėjas, o su Kauno „Lituanica“ rungtyniavo Europos Federacijų taurės atrankiniame turnyre, kuriame pelnė 2 taškus.

Lukas Kačinskas

Lukas Kačinskas ir Deividas Virbalas | Youtube.com nuotr.

Lukas Kačinskas ir Deividas Virbalas | Youtube.com nuotr.

17-metis lietuvis šiemet iškovojo didžiausią karjeros pergalę, kai tapo Europos jaunių jėgos trikovės čempionu. Lietuvis pritūpė su 220 kg štanga, „išspaudė“ 127,5 kg ir atkėlė 240 kg. Svorio kategorijos iki 74 kg trikovėje L.Kačinskas iš viso surinko 587,5 kg. Jis ne tik tapo čempionu bendroje įskaitoje, bet ir iškovojo du mažuosius aukso medalius bei vieną mažąjį sidabro apdovanojimą.

Medardas Stankevičius

Medardas Stankevičius | Organizatorių nuotr.

Medardas Stankevičius | Organizatorių nuotr.

Lietuvos stalo teniso talentas šiemet visus nustebino turnyre Kroatijoje. Šioje valstybėje vyko 2018 m. jaunimo olimpiados Europos zonos atrankos varžybos, kuriose lietuvis sugebėjo iškovoti vieną iš vos keturių kelialapių, kurių siekė 32 sportininkai. M.Stankevičius šiemet gynė ir Lietuvos vyrų stalo teniso rinktinės garbę. Jis padėjo lietuviams ne tik išlaikyti vietą Europos čempionato „Challenge“ divizione, bet ir nukeliauti iki ketvirtfinalio.

Justina Kmieliauskaitė

Justina Kmieliauskaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Justina Kmieliauskaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Lietuvos dziudo imtynininkė sužibėjo Europos jaunimo olimpiniame festivalyje, kuriame iškovojo sidabro medalį. J.Kmieliauskaitė savo rezultatais džiugino ir kitose varžybose. Europos jaunimo dziudo taurės etape Kaune ji iškovojo sidabro medalį, o Europos jaunių taurės etape Lenkijoje pelnė bronzą.

Anastasija Šeršniova

Anastasija Šeršniova | hockey.lt nuotr.

Anastasija Šeršniova | hockey.lt nuotr.

17-metė A.Šeršniova 2017 m. atvertė naują puslapį Lietuvos ledo ritulio istorijoje. Ji tapo pirmąja lietuve, pasirašiusia profesionalų kontraktą su moterų ledo ritulio klubu. A.Šeršniova Dnepropetrovsko „Dneprovskyje belki“ komandoje ir Ukrainos čempionate demonstravo nuostabų žaidimą, iš karto tapdama ekipos lydere. Šiuo metu A.Šeršniova padeda „Hockey Girls“ komandai ir jau muša įvarčius Latvijos čempionate.

„Sportas.lt“ rinkimai: metų jaunasis talentas
 • Arnas Velička (317 balsų)
 • Urtė Bačianskaitė (222 balsai)
 • Aleksandras Trofimčiukas (22 balsai)
 • Gitana Kasparavičiūtė (28 balsai)
 • Kamilė Gaučaitė (378 balsai)
 • Salvijus Ramanauskas (306 balsai)
 • Greta Sadauskaitė (22 balsai)
 • Džiugas Gavrilčikas (9 balsai)
 • Lukas Kačinskas (81 balsas)
 • Medardas Stankevičius (40 balsų)
 • Justina Kmieliauskaitė (1673 balsai)
 • Anastasija Šeršniova (1807 balsai)
Balsuodami sutinkate su taisyklėmis. Daugiau informacijos čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


...
2017-12-22 18:43:09
Anastasija,Nastia...mes tave mylim ir palaikom...
Atsakyti
Sportas
2017-12-22 17:02:05
Balsavau uz Trofimciuja...balsas buvo iskaiciuotas...
Atsakyti
Brrr
2017-12-22 15:48:19
Prakalbo Justinos gerbejai...Balsuoja uz mergaite naktimis...po tris keturis simtus per nakti...ot tai gerbejai,net nemiega...
Atsakyti
.
2017-12-22 16:07:21
Tai Justina ir laimėtų be kalbų jeigu ne tai tėvynės išdavikei balsai eitų kurie skirti kitiems ;)
balsuojantis
2017-12-22 15:03:55
Apie Anastasija girdėjau per radiją ir straipsnių daug skaičiau. Tikrai faina mergina. O dėl balsavimo tai ritulys gi komandinis sportas ir manau tikrai daug kas ja pažįsta ir balsuoja už ja.

Atsakyti
Nunu
2017-12-22 15:09:41
Taip palaiko ir balsuoja, kad net kitiems skirti balsai eina jai :D
...
2017-12-22 15:46:06
Ir balsuoja ir lietuvos ledo ritulio bendruomene...ir ukrainos...,jin ten taip pat zaide...Ledo ritulys yra jega...
;)
2017-12-22 14:59:22
Geras pastebėjimas, kai balsuoji už kurį žmogų viskas gerai, balsas užsiskaito, paspaudi balsuoti J.Kmieliauskaitė balsas atitenka Anastasijai ir ne vienas, o 3 arba 5. Jeigu nusprendėt sportas.lt kad ji turi nugalėti, tai iš karto ir paskelbkite, o balsavimas turi būti sažiningas, neverta reiškias ir būti metų sportininkė jei balsus renka nuo kito žmogaus. Tokie tie mūsų lietuviai :)
Atsakyti
Rolas
2017-12-22 15:46:49
Balsavimo rezultatai atsinaujina kas 10 min. Jūsų balsas pridedamas, kai praeina tas 10 min. ciklas. Jei tarkim balsavote ciklo pradžioje, tai balsas priskaičiuotas bus po gerų 10 min., o per tą laiką, kol balsavote, galėjo praeiti ankstesnis ciklas ir tada priskaičiuoti ankstesnių 10 min. balsai ir Jums gali pasirodyt, kad Jūsų balsas nuėjo kažkam kitam, be to, jei Jūs bandot tam pačiam žmogui skirti neribotą kiekį balsų, tai pagal sistemą tai neturėtų pavykti.
...
2017-12-22 11:46:46
Noriu uzsistot uz Anastasija Sersniova...Jin labai faina mergina,dievinanti ledo rituli....O ledo ritulio bendruomene labai draugiska..nors jr netokia galinga,kaip krepsinio...Mes balsuojam uz Nastia....
Atsakyti
Sažiningumas
2017-12-22 00:46:34
Kaip įdomiai viskas, paspaudi balsuoti ant vieno žmogaus, 3 balsai nueina Anastasijai, čia tokia metų sportininkė, kad apgaudinėdama tik gali laimėti?
Atsakyti
ajajaj
2017-12-21 20:03:07
ajajaj kaip nesąžininga :) Balsuoji už vieną, o balsas atitenka visai kitam.
Atsakyti
labas
2017-12-20 19:46:38
kas ta anastasija išvis?
Atsakyti
...
2017-12-22 12:09:30
Jei jus nezinote,kas yra ledo ritulys,tai jus labai daug prarandate...
Salvijus R
2017-12-17 16:22:28
Nemanau, kad kiekvienam sportininkui yra svarbiusia kažkoks metų apdovanojimas, o svarbiausia tūrėtų būti sportuoti dėl savo garbės ir tikslų. Kaip galima nominuoti visiškai skirtingas sportų šakas? Vienos turi daugiau pliusų, kitos minusų. Vieni turi daugiau pažįstamų, kiti mažiau ir tai neturi reikšti, kad jis geresnis ar talentingesnis:)
Atsakyti
Ingrida
2017-12-17 15:18:46
Labai blogai, kad taip vyksta balsavimas... Laimės tas, kuris net nevertas, reikia teisę balsuoti atiduoti profesionalams, o ne pažįstamiems
Atsakyti
Martynas
2017-12-17 01:39:21
Lyderė aiški, bet ar ji verta lyderės vardo?...
Atsakyti
Nesupratau
2017-12-17 09:20:36
O tai kodėl turėtų būti neverta? Jau Velička arba Ramanauskas geriau va ane?
Geriau
2017-12-17 09:35:13
Aišku geriau:) Kur EYOF AUKSAS, O KUR SIDABRAS!
Gal
2017-12-17 14:37:13
Gal pats Salvijus būsite? :) Na matot, žmonės mano kitaip ;)
..
2017-12-17 14:38:59
Gal pats Salvijus būsite, kaip taip pykstat? :) Na matot, žmonės mano kitaip. Šauni mergina, šauni sportininkė tą patį Salvijų ir savo savivaldybėj aplenkusi pasiekimais.
Nu taip
2017-12-17 14:39:20
Gal pats Salvijus būsite, kaip taip pykstat? :) Na matot, žmonės mano kitaip. Šauni mergina, šauni sportininkė tą patį Salvijų ir savo savivaldybėj aplenkusi pasiekimais.
:Ddd
2017-12-17 15:17:10
o jūs gal Justina?:) Ne Salvijus ir ne dalyvis, labai tolimas kiekvienam iš šių dalyvių! Kodėl tik Salvijų sureikšminat?
sveiki
2017-12-17 15:20:10
TAME IR ESMĖ, KAD SAVIVALDYBĖJ TU JĮ APLENKUS, O PABANDYK APLENKT PASAULIO MASTU:D
labanakt
2017-12-17 15:27:49
Neapsiverkit tik. Labai gerai save vertini, Justina, nors net nežinau kuo esi pranašingesnė už VISUS ČIA ESANČIUS DALYVIUS, įsikandi vieną ir kartoji, keista man čia kažkas. Ar tik nebus pavydas pasipainiojęs
saziningas
2017-12-17 00:16:55
ĮTARTINA! Pas net negirdėtą Kmieliauskaitę Justiną per kelias minutes 100+ balsų, negalima sukčiauti! Ir nėra ji tokia jau ir gera!! Sąžiningumo
Atsakyti
nisakysiu
2017-12-17 00:14:12
Kažkaip įtartinai ta Kmieliauskaitė balsus renkasi, per porą min 90 atsiranda :D labai nesąžininga, o išvis ji net negirdėta
Atsakyti
white mamba
2017-12-16 04:09:37
pirma kart isvis girdziu kazkoki veicka :D
Atsakyti
WYGA
2017-12-15 20:25:17
Debilai ko jus uz ta velicka balsuojat niekam jis neidomus......
Atsakyti
xx
2017-12-15 19:56:30
kas uz ta velicka balsuoja? net nepalosia jis normaliai
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

10-27 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Lietuvos rytas“
10-27 „Šiauliai“ 17:20 „Neptūnas“
10-28 „Dzūkija“ 17:00 „Skycop“
10-28 „Juventus“ 17:20 „Nevėžis“
10-28 „Žalgiris“ 18:00 „Lietkabelis“

Eurolyga 2018/2019

10-25 Stambulo „Anadolu Efes“ 20:30 Stambulo „Fenerbahce“
10-25 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Tel Avivo „Maccabi“
10-25 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Maskvos srities „Chimki“
10-25 Madrido „Real“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
10-26 Stambulo „Darussafaka“ 20:15 „Barcelona“
10-26 Atėnų Panathinaikos 21:00 Kauno „Žalgiris“
10-26 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Vitorijos „Baskonia“
10-26 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:30 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 10-27 Watford 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 10-27 Southampton 17 : 00 Newcastle United
Šeš 10-27 Liverpool 17 : 00 Cardiff City
Šeš 10-27 Brighton & Hov… 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 10-27 Fulham 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 10-27 Leicester City 19 : 30 West Ham United
Sek 10-28 Crystal Palace 16 : 30 Arsenal
Sek 10-28 Burnley 16 : 30 Chelsea
Sek 10-28 Manchester United 19 : 00 Everton
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

10-24 „Kaunas Hockey“ 20:30 „Geležinis vilkas“
10-25 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
10-30 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
11-03 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
11-13 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141