Norvegijos biatlono rinktinė | Scanpix nuotr.

Norvegijos biatlono rinktinė | Scanpix nuotr.

 Austrijoje vykstančiame antrajame pasaulio biatlono taurės etape sekmadienį įvyko vyrų 4x7,5 km estafetės rungtis.

Lietuvos rinktinė šį kartą pasirodė kukliai. Tomas Kaukėnas, Karolis Dombrovskis ir Vytautas Strolia iš viso panaudojo 16 papildomų šovinių ir suko net 4 baudos ratus. Ketvirtasis komandos narys Rokas Suslavičius savo etapo pradėti nebegalėjo, nes lietuviai jau buvo aplenkti visu ratu. Lietuvos rinktinė užėmė 22-ą vietą tarp 26 ekipų.

Startas lietuviams nežadėjo nieko blogo. T.Kaukėnas kurį laiką šliuožė lyderių dešimtuke ir tik po prasto šaudymo stovėsenoje nukrito žemyn į 13-ą vietą (1 baudos ratas + 4 papildomi šoviniai). K.Dombrovskis dar pablogino lietuvių situaciją (1+6), nukrisdamas į 24-ą poziciją, o visą savaitę rekordus gerinęs V.Strolia šį kartą nuvylė – 2 baudos ratai, 6 papildomi šoviniai ir atsilikimas visu ratu.

Auksu džiaugėsi norvegai Ole Einaras Bjoerndalenas, Henrikas L‘Abee-Lundas, Erlendas Bjoentegaardas ir Larsas Helge Birkelandas (1 val. 21 min. 21.8 sek., 0+9). Antri buvo vokiečiai (+ 1:54.9, 0+17), o treti – prancūzai (+ 2:34.0, 3+13).

Kiek vėliau sekmadienį – nuo 15.10 val. Lietuvos laiku – prasidės ir moterų 4x6 km estafetės rungtis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool